úvod

Milujete hory, rádi běháte, chodíte a jezdíte na horském kole? A vše pak sdílíte s podobně založenými kamarády přes sociální sítě? Pak je naše soutěž o účast na Česko-polském triatlonu v Davos Klosters určena právě vám. Nečekáme špičkové sportovce, ale lidi, kteří mají rádi aktivní pohyb v přírodě.

​

Jak se zapojit do soutěže

Stačí když nám do konce července 2020 pošlete na e-mail stprag@switzerland.com s předmětem “SOUTĚŽ - TRIATLON 2020” váš motivační dopis, proč byste se rádi zúčastnili, odkazy na vaše sociální sítě, kde komunikujete a také foto nebo video z vašich sportovních akcí v horách. O výběru šesti českých účastníků triatlonu rozhodne komise složená ze zástupců destinace Davos Klosters, Switzerland Tourism a agentury Guntao. Všichni účastníci budou poté informování e-mailem o vyhodnocení a výherci uveřejněni také na MojeSvycarsko.com.

Vyhlášení výsledků

Všem přihlášením účastníkům děkujeme za jejich přihlášení a zde vám přinášíme přehled výherců, kteří byly kontaktování e-mailem:

  1. Nováková Vladimíra
  2. Nohejl Tomáš
  3. Larysz Jakub
  4. Kožušník Eda
  5. Šimůnek Tomáš
  6. Pokorný Michal

Účastníci cesty na triatlon do Švýcarska

Vybraní účastníci čtyřdenní cesty na triatlon v Davos Klosters se společně ve dnech 10. - 13. 9. 2020 vydají na cestu z Prahy do Davosu, kde je bude čekat soutěžní klání ve třech disciplínách (běh, jízda na horském kole a pěší túra) ve smíšených česko-polských družstvech a výherce určí nejen čas, ale hlavně to, jak budou své zážitky komunikovat s lidmi na sociálních sítích.

Každý výherce potřebuje pouze fyzickou kondici, sportovního ducha, lásku k horám, aktivní život na sociálních sítích a odhodlání zúčastnit se triatlonu v Davosu. Účastníci budou během své cesty také denně sdílet své zážitky fotkou i krátkým příběhem na sociálních sítích s vybranými hashtagy a tagy.

Výhercům bude zajištěna doprava, ubytování, strava a program během celého pobytu ve Švýcarsku. Úplné znění pravidel soutěže naleznete zde.

Proč právě Davos Klosters

Švýcarský Davos má milionářskou aureolu a město je snad až příliš uhlazené, jenže stačí pár kroků stranou a pohltí vás úchvatná horská příroda okolo. Region Davos Klosters v kantonu Graubünden splní vaše představy o aktivní dovolené. Můžete tu vystřídat pěší turistiku, nejlepší evropské singletraily, běžecké výzvy, paragliding i sjíždění divokých řek. A co je ze všeho nejlepší? Na vysoké alpské hřebeny vás dopraví lanovky, a vy si tak můžete užívat výhledů hned od rána! Místní červené vlaky Rhétské dráhy vás navíc dopraví svými normálními, panoramatickými a zážitkovými vlaky po celém Graubündenu za dalšími výlety a dobrodružstvím.