Bezbariérový přístup u Swiss Youth Hostels

Díky spolupráci Swiss Youth Hostels a nadace „Denk mich“ je více a více mládežnických ubytoven po celém Švýcarsku bezbariérově přístupných. Momentálně je přes polovinu z 52 mládežnických ubytoven bezbariérově přístupná a jejich počet neustále roste.Česká hostelová asociace – karta také pro Swiss Youth Hostels

Vlastnictví Hostelové karty opravňuje držitele získat mnoho výhod poskytovaný našimi partnery v České republice a slevu na ubytování v členských hostelech v Čechách a na celém světě. Hostelová karta stojí 300 Kč a můžete si ji ihned objednat nebo zakoupit na našich prodejních místech.

"Bližší informace naleznete zde."Mládežnická ubytovna v Saas-Fee s vlastním wellness programem

Mládežnická ubytovna sítě Swiss Youth Hostels jako první nabízí hostel s vlastní wellness zónou. Hostel je situovaný v horském středisku Saas-Fee v kanonu Wallis a svým hostům nabízí využití wellness zóny a fitness centra. Hostel lze naléz pod označením wellnessHostel4000. Díky velkému zájmu o tento typ ubytování vám doporučujeme včasnout rezervaci vašeho pobytu.

Bliží informace naleznete zde.Slevy na ubytování ve ŠvýcarskuSlevová průkazka pro Vaše ubytování

Požádejte o vydání hostelové průkazky, která Vám v síti Swiss Youth Hostelů přinese slevu na vaše ubytování a pokud bude hostel přebookován, budete mít přednost v případě uvolnění nějakého pokoje! Tuto průkazku si můžete vystavit již zde v ČR a je platná na celosvětovou sít hostelů HI (Hostelling Internation - International Youth Hostel Federation) po dobu jednoho roku.

Více informací o průkazce a jejím vystavení naleznete zde.
Levné a pěkné: Švýcarské mládežnické ubytovny v Graubündenu

Švýcarské mládežnické ubytovny dnes nejsou žádnými masovými noclehárnami. Staly se výhodnou alternativou pro rodiny, zimní sportovce a skupiny. Cheap&Chic! Moderně vybavené, položené uprostřed horské kulisy, místa kde se setkávají turisté z celého světa. V Graubündenu stojí za zvláštní doporučení například ubytovna ve Scuolu nebo v Lenzerheide/Val­bella jako ideální výchozí bod pro zimní sportovní aktivity.

www.youthhostel.chSwiss Youth Hostels
Schaffhauserstrasse 14
P.O. Box
CH-8042 Zürich
T. +41 44 360 14 14
F. +41 44 360 14 60
E-mail: contact@youthhostels.ch (obecné dotazy)
E-mail: booking@youthhostels.ch (rezervace)
WEB: www.youthhostels.ch
Švýcarská síť hostelů Swiss Youth