Lety Boeingu 777-300ER do Prahy

Díky standardní proceduře leteckých společností v rámci "zalétávání" nového letadla, nabídne také SWISS možnost letu z Prahy do Curychu svým novým letounem Boeing 777-300ER určeným pro dálkové lety. Od 1. 4. do 7. 8. 2016 budete mít jedinečnou možnost cestovat z Prahy do Curychu na vybraných letech s tímto letounem například v exkluzivní a nově navržené první třídě, Business třídě a také Economy třídě. Popis nového Boeingu naleznete na jednom českém blogu zde.

Možnost rezervace na www.swiss.comProzkoumejte svět letecké společnosti Swiss International Air Lines a poznejte různé zajímavosti ze světa letectví v interaktivním průvodci World of SWISS.Cestování Švýcarskem – Fly Rail Baggage Flight Luggage

Se službou Flight Luggage cestuje zavazadlo z kteréhokoliv letiště na světě na 35 různých železničních nádraží ve Švýcarsku – lhostejno s jakou leteckou společností. Cestující, kteří chtějí po Švýcarsku cestovat bez kufru, mohou využít službu Luggage Express. Pro zpáteční cestu letadlem se nabízí check-in již na nádraží (pouze při letu se SWISS nebo Edelweiss). Zde mohou cestující nejen odevzdat své zavazadlo, ale také si nechat vystavit palubní letenku na místo v letadle dle svého výběru.

Bližší informace o této službě naleznete zde.

Do Švýcarska zpátečně již za 2.200,– Kč Do Švýcarska zpátečně již za 2.200,- Kč

Pokud cestujete z Prahy do Ženevy, můžete využít nově vytvořeného tarifu Geneva Economy Light, kdy jednosměrnou letenku koupíte již od 1.050,- Kč a zpáteční letenku od 2.200,- Kč. Restriktivní podmínka tohoto tarifu je, že nebudete cestovat se zapsaným (tedy odbaveným) zavazadlem, ale pouze příručním. Na lety do Ženevy jsou ovšem stále k dispozici také klasické letenky.

Více informací o speciálním tarifu naleznete zde.

Možnosti hraní golfu ve Švýcarsku SWISS Golf Traveller

Chcete si ve Švýcarsku zahrát o Vaší letní dovolené také golf na známých, či méně známých golfových hřištích? Pokud jste členem klubu SWISS Golf Traveller, tak máte zajištěnou dopravu Vašeho golfového vybavení zdarma.

Bližší informace o SWISS Golf Traveller klubu naleznete zde.

Švýcarská komfortní letadlová doprava Bombardier CSeries 100

Od roku 2015 bude SWISS obnovovat část své letadlové flotily, která létá také do Prahy. Nyní SWISS nasazuje na lety do Prahy svá letadla Avro RJ100, od roku 2015 dojde k nahrazení těchto letadel za nová letadla společnosti Bombardier. Letouny BombardierCSeries 100 patří do nové generace letadel se sníženou spotřebou paliva, sníženou hlučností a také Vám nabídnou více komfortu při vašich cestách.

Více informací o nových letadlech naleznete zde.

Dálkové lety ze Švýcarska boeingem 777–300ERBoeing 777-300ER

V roce 2016 dojde u SWISSu k obnově dálkové letadlové flotily a k vyřazení dálkových letounů Airbus A340-300, které jsou v současné době nasazovány na dálkové linky. SWISS bude nově provozovat na dálkových linkách 6 letadel Boeing 777-300ER, zejména na linkách do San Francisca, Los Angeles, Sao Paola, Bangkoku, Hong Kongu, Šanghaje, Pekingu, Johannesburgu a také do Singapuru. Nová letadla od Boeingu nabídnou větší kapacitu a také větší komfort pro cestující.

Bližší informace naleznete zde.

Aplikace SWISS pro nákup letenek Mobilní aplikace SWISS

SWISS má pro Váš chytrý mobilní telefon aplikaci, se kterou zládnete zakoupit letenku, provést svůj check-in například v autobuse na cestě na letiště, vstoupit do aktuálního letového řádu a spoustu dalšího. Aplikace je určena pro chytré telefony s operačním systémem iOS a Android. Aplikaci je možné zdarma stáhnout zde.

Pohodlí letištních salónků

Cestujete v ekonomické třídě, ale i přesto si chcete dopřát klid a pohodlí letištníáho salónku Swiss International Air Lines? Využijte nově možnosti zakoupení voucheru pro vstup do salónků, který můžete objednat na webových stránkách SWISS.com. Těšit se můžete například na relaxační zóny, sprchy, pohodlná křesla, chlazené a teplé nápoje s občerstvením zdarma vč. alkoholických, výběr novin a časopisů, internetové wi-fi připojení zdarma a další.

Bližší informace naleznete zde.

Bližší informace o letištích ve Švýcarsku:

Další informace a aktuální letový řád Swiss International Air Lines naleznete na webových stránkách SWISS.com nebo také v aplikaci SWISS pro chytré mobilní telefony.