Schilthorn – Piz Gloria

Vyjeďte na Schilthorn zdarma v rámci svého Swiss Travel Passu. Den začnete brunchem ve výšce 2 970 m n. m. v 360° restauraci s úchvatnými výhledy na okolní hory. Následujte stopy Jamese Bonda na výstavě Bond World nebo na stezce 007 Walk of Fame. Pohled na horizont, který zahrnuje více než 200 vrcholů včetně linie „Swiss Skyline“ Eigeru, Mönchu a Jungfrau z vyhlídkové plošiny Piz Gloria View, je jednoduše nádherný.

Bližší informace naleznete zde.


Vzrušující stezka na Birgu

Mezistanice Birg je velkolepě usazená na skalním masivu. Užijte si výhled ze Skyline Walk: platforma otevírá nové perspektivy, panorama se světově známou linií Swiss Skyline Eigeru, Mönchu a Jungfrau je jedinečné. Nová skalní stezka Thrill Walk vede z terasy Birgu vertikálně dolů strmou skalní stěnou. Souhra vzduchu, kovu a skla má speciální efekt. Adrenalinový zážitek zaručen!

Bližší informace naleznete zde.


Túra z Allmendhubelu

Oblast Mürren – Schilthorn turisty rozmazluje nedostižnými alpskými výhledy. Rozlehlá a dobře udržovaná síť pěších turistických cest se proplétá malebnou horskou krajinou na úpatí Schilthornu. 1 907 metrů vysoký Allmendhubel je ideálním výchozím bodem pro množství rozmanitých pěších túr zahrnujících i tématické trasy, jako jsou vyhlídkové trasy Northface- nebo Mountain View Trail. Relaxujte na krásné terase s podmanivými výhledy na hory okolo vás.

Bližší informace naleznete zde.


Na horském kole okolo Mürrenu

Vydejte se za nedotčeným zážitkem v sedle horského kola okolo Mürrenu – jedné z nejkrásnějších vesnic v Alpách. Alpine Tour vás provede horskými pastvinami a okolo salaší obklopujících Mürren. Minete útulné horské chaty na Spielbodenalpu, Schiltalpu a Suppenalpu, kde si můžete vychutnat občerstvení i okolní nádhernou scenerii. Okružní trasa vás dovede zase zpět do Mürrenu. Trasy v okolí Mürrenu jsou pro bikery neobjeveným klenotem!

Bližší informace naleznete zde.