úvod

Vyhrajte některý z 12 770 týdenních skipasů ve 45 střediscích švýcarských Alp pro děti do 12 let. Soutěž Kids4Free začíná 7. 11. 2018 v 9:00 a končí 2. 12. 2018 ve 23:59. Dospělí mohou soutěžit o skipasy pro děti do 12 let, resp. do 12,99 let v době pobytu. MySwitzerland­.com/kids4free

​

Skipas je platný 6 po sobě jdoucích dní v zimní sezoně 2018/2019, od 22. 12. 2018 až do konce sezony v konkrétním středisku a každý dospělý může soutěžit o jeden skipas pro dítě pouze jednou.

Ve většině středisek lyžují děti do věku 6 let zdarma, někde až do 9 let. Jedná se tedy o skipasy pro děti ve věku od 6 do 12 let. Každé středisko se rozhodlo věnovat jiný počet skipasů, vždy je polovina určena stálým hostům a polovina těm, kteří přijíždějí poprvé (rozřazení již v první soutěžní otázce).

Při vyplňování soutěže vidíte, kolik skipasů je ve hře ve vybraném středisku i kolik je tam již soutěžících. Střediska a jejich nabídku si můžete prohlédnout, jakmile ale výběr potvrdíte, není už možné středisko měnit.

Losování výherců provede náhodným výběrem počítačový program 4. 12. 2018 a všichni účastníci budou vyrozuměni e-mailovou zprávou, zda skipas získali nebo se na ně štěstí neusmálo. Do 20. 12. 2018 pak výherci obdrží voucher nebo kód pro vyzvednutí skipasu na místě.

Střediska zapojená do soutěže Kids4Free:

Graubünden:

Engadin Sv. Mořic, Arosa Lenzerheide, Davos Klosters, Laax, Scuol, Disentis Sedrun, Bergün - Filisur, Grüsch - Danusa, Tschappina - Heinzenberg, Vals, Bivio a Splügen.

Wallis:

Zermatt, Aletsch-Arena, Saas-Fee, Blatten-Belalp, Grächen - St. Niklaus, Leukerbad, Bellwald, La Fouly - Champex-Lac, Bürchen - Törbel, Ovronnaz, Rosswald a Unterbäch.

Berner Oberland:

Adelboden - Lenk, Jungfrau Ski Region, Gstaad, Meiringen - Hasliberg, Grimmialp a Selital.

Zentralschweiz:

Andermatt - Sedrun, Engelberg Titlis, Melchsee-Frutt, Sörenberg, Stoos, Rigi, Klewenalp - Stockhütte a Marbachegg.

Fribourg / Waadland:

Les Paccots, Moléson a Sainte-Croix / Les Rasses

Tessin:

Airolo - Pesciüm a Nara

Ostschweiz:

Pizol a Braunwald


Soutěž Kids4Free naleznete zde.