Davos Festival 2017

Pobyt v horských střediscích Davos a Klosters si ve dnech 5. – 19. 8. 2017 můžete zpestřit poslechem klasické hudby. Davoský festival má již svou tradici, v Klosters bude letos premiéra. Koncerty se konají v mnoha prostorách a řada z nich je přístupná zdarma.

Bližší informace naleznete zde.


"Davos Klosters Active"

Tak se nazývá nejlákavější nabídka Davos Klosters pro vaši letní dovolenou. Zážitky v regionu pro ubytované zdarma. Letní hosté tak mohou vybírat z bohaté nabídky adrenalinových, kulturních i sportovních zážitků pro mladé nebo mladé duchem. Všechny aktivity jsou pro ubytované zcela zdarma.

Bližší informace naleznete zde.


Kouzelné hory v Davos Klosters

Všechny horské železnice a lanovky jsou v létě zdarma pro každého, kdo se v regionu ubytuje. Je jedno, jestli budete v hotelu, prázdninovém bytě nebo v mládežnické ubytovně, vždy dostanete „Davos Klosters Card“, která vás opravňuje k neomezenému cestování horskými železnicemi a lanovkami, místními autobusy i vlakem. Otevírá se vám tak nekonečné množství příležitostí pro výlety do hor za překrásnými výhledy.

Bližší informace naleznete zde.


Ráj pro milovníky horských kol

„Davos Alps Trail“ je jedna ze tří tratí v Alpách, kterou Mezinárodní asociace horských kol (IMBA) zařadila na seznam „Epic Trails“. Tratě pro horská kola pro všechny úrovně jezdců, sjezdová trať Gotschna pro freeride, adrenalinové parky, závodní tratě, ale i trasy pro rekreační jezdce slibují spoustu zážitků v úžasných terénech nádherných hor. Speciální hotely pro bikery, půjčovny, průvodci a akce – to vše je obsahem atraktivních balíčků.

Bližší informace naleznete zde.


Dvě špičkové sportovní akce

Davos Klosters hostí letos hned dvě špičkové sportovní akce – finále legendárního cyklistického závodu Tour de Suisse ve dnech 10.–18. 6. 2017 a Swissalpine Marathon Davos 23.–30. 7. 2017. Délky tratí Swissalpine se různí od 78 až po 10 km. Závod je tak vhodný pro ambiciózní sportovce i začátečníky všech věkových kategorií.


Monstein – nejvýše položený pivovar

V malé vesničce Monstein nad Davosem, kam vás zaveze poštovní autobus, můžete ochutnávat speciality místního pivovaru. Pivo se tady kromě klasické tekuté podoby nabízí i v mnoha dalších produktech – sýru, uzeninách, ale i bonbonech a pralinkách. Způsob servírování je pro Čechy také docela překvapivý. www.davos.ch

Bližší informace naleznete zde.
Davos v zimě.Davos Klosters Bergbahnen AG
Tel.: +41 (0)81 417 62 22
mountains@davosklosters.ch
www.davosklosters.ch