Nezmeškejte tuto jedinečnou nabídku za mimořádnou cenu, která je určena pro vlakové nadšence i normální turisty.

S touto jízdenkou můžete neomezeně cestovat všemi vlaky Rhétské dráhy bez omezení po dobu jednoho kalendářního dne, před prvním nástupem do vlaku je pouze nutné označit jízdenku na nádraží ve validátoru nebo na přepážce.

Projet si tak můžete například UNESCO železnici Albula a Bernina, legendární kruhový viadukt u Brusia, fotogenický viadukt Landwasser, spirálovité tunely na trati Albula a další železniční speciality. S jízdenkou můžete navštívit například region Davos Klosters, ledovec Diavolezza, městečko Scuol a další půvabná místa v Graubündenu.

Panoramatické vlaky

  • Bernina Express: Jednodenní jízdenka platí na celou trasu panoramatického vlaku a jeho autobusový přípoj z Tirana do Lugana / z Lugana do Tirana. K jízdence je nutné si předem zvlášť dokoupit místenku na konkrétní spoj na www.rhb.ch.
  • Glacier Express: Jednodenní jízdenka platí na trasu Sv. Mořic / Disentis – Disentis / Sv. Mořic a pro jízdu je také nutné si dokoupit místenku na konkrétní spoj na www.glacierexpress.ch.

Na normální vlaky Rhétské dráhy není potřeba dokupovat žádné místenky.

Na jednu objednávku je možno zakoupit max. 2 ks jízdenek s platností do 31. 12. 2022 a do objednávkového formuláře je nutné vložit kód kampaně, který je možné získat během našich vybraných akcích / kampaních, o kterých předem informujeme na webu MojeSvycarsko.com, na našich facebookových stránkách a prostřednictvím našeho newsletteru.

Jízdenky budou rozeslány nebo k dispozici k osobnímu převzetí v pražské kanceláři Switzerland Tourism po předchozí dohodě na e-mailové adrese stprag@switzerland.com.

​

zápatí

Scroll to top