úvod

Uvolněné prázdninové středisko uprostřed Bernských Alp, Adelboden, je známé svou příjemnou a klidnou atmosférou a tradičním zemědělstvím v horských oblastech, alpskými chatami a sýrárnami a hlavně bohatou nabídkou pro turisty. Adelboden nabízí svým návštěvníkům nespočet možností pro horské túry s perfektní dopravní obslužností pomocí lanovek a veřejné dopravy, dále se může pochlubit více než 300 km velmi dobře upravených turistických stezek a několika cyklotrasami pro horská a silniční kola. Pro vozíčkáře je zde také speciální upravená okružní turistická stezka. A to není vše!

Bližší informace naleznete na www.adelboden.ch.

​

Horské železnice v ceně – neomezené cestování pro hotelové hosty v Adelboden

Hotely v Adelboden nabízí svým hostům ubytovaným od jedné noci Wanderpass, který v sobě zahrnuje bezplatnou dopravu místními lanovkami a autobusy. Ať už plánujete delší výlet, nebo jen vyjížďku lanovkou na kávu, čaj či oběd na některou z horských restaurací, objevování krás okolí Adelbodenu je s Wanderpassem bez omezení.

Bližší informace naleznete zde.Höi-Turm (vysoká věž) – nejvyšší pro všechny

První a také jediná lezecká věž v Berner Oberland láká k odvážnému tanci na vysokém laně. Od věže k věži, od zastávky k zastávce – Höi-Turm – odtud už to výš nejde. Návštěvníci prověří na trasách různých obtížností a výšek, vždy dobře zabezpečeni, své vlastní limity. Úspěchy pak mohou oslavit s rodinou, přáteli nebo svou skupinou.

Bližší informace naleznete zde.
Adelboden v zimě.


Adelboden Tourismus
Dorfstrasse 23
CH-3715 Adelboden
T. +41 (0)33 673 80 80
E-mail: info@adelboden.ch
WEB: www.adelboden.ch