Jízdenka do Davosu zdarma

Swiss Youth Hostel ve světoznámém lyžařském středisku Davos nabízí před Vánoci výjimečnou nabídku pro své hosty. Pokud se zde ubytujete v období od 15. 11. do 23. 12. 2018 alespoň na dvě noci, získáte automaticky zpáteční železniční jízdenku z kteréhokoliv místa ve Švýcarsku do Davosu zcela zdarma.

Bližší informace naleznete zde.


Skipas v Lucernu zdarma

Swiss Youth Hostel v Lucernu si pro své návštěvníky připravil velice příjemný dárek – pokud se ubytujete alespoň na jednu noc, získáte zdarma skipas, který je možné využít v jednom ze třinácti lyžařských středisek v regionu Lucernského jezera. Akce platí od 1. 12. 2018 do 31. 3. 2019.

Bližší informace naleznete zde.


Skipas ve Sv. Mořici za 38,- CHF

Mládežnické ubytovny ve Sv. Mořici a Pontresině nabízejí svým hostům, kteří se ubytují alespoň na jednu noc, denní skipas za 38,- CHF. Engadin Sv. Mořic nabízí celkem 88 perfektně upravených sjezdovek, 3 snow parky a široký výběr z 34 horských restaurací. Nabídka je ve Sv. Mořici platná ve dnech 20. 10. 2018 - 5. 5. 2019 a v Pontresině ve dnech 30. 11. 2018 - 30. 3. 2019.

Bližší informace naleznete zde.


Ubytování s lanovkami zdarma

Pokud se ubytujete v období od 28. 4. do 31.10. 2018 ve Swiss Youth Hostelu ve středisku Crans-Montana, Davos, Klosters, Pontresina, Sv. Mořic a v hostelu v Saas-Fee, obdržíte kartičku, která vám poslouží i jako jízdenka na místní lanovky po celou dobu vašeho pobytu.

Bližší informace naleznete zde.Nový hostel Swiss Youth Hostels v Graubündenu

Nabídka Swiss Youth Hostels se od zimní sezony 2017/2018 rozšířila o nový hostel v Trinu v kantonu Graubünden. Hostel nabízí celkem 48 pokojů a je součástí místního Mountain Forest Centre.

Bližší informace naleznete zde.Nový klenot mládežnických ubytoven

Pro cestovatele se otevřela nová mládežnická ubytovna “Bella Lui” ve světově proslulém alpském středisku Crans-Montana, která vznikla rekonstrukcí stejnojmenného hotelu. Ubytování se nabízí se zaváděcí cenou CHF 29,- za noc pro věrné klienty.

Bližší informace naleznete zde.Bezbariérový přístup u Swiss Youth Hostels

Díky spolupráci Swiss Youth Hostels a nadace „Denk mich“ je více a více mládežnických ubytoven po celém Švýcarsku bezbariérově přístupných. Momentálně je přes polovinu z 52 mládežnických ubytoven bezbariérově přístupná a jejich počet neustále roste.Mládežnická ubytovna v Saas-Fee s vlastním wellness programem

Mládežnická ubytovna sítě Swiss Youth Hostels jako první nabízí hostel s vlastní wellness zónou. Hostel je situovaný v horském středisku Saas-Fee v kanonu Wallis a svým hostům nabízí využití wellness zóny a fitness centra. Hostel lze naléz pod označením wellnessHostel4000. Díky velkému zájmu o tento typ ubytování vám doporučujeme včasnout rezervaci vašeho pobytu.

Bližší informace naleznete zde.Slevy na ubytování ve ŠvýcarskuSlevová průkazka pro Vaše ubytování

Požádejte o vydání hostelové průkazky, která Vám v síti Swiss Youth Hostelů přinese slevu na vaše ubytování a pokud bude hostel přebookován, budete mít přednost v případě uvolnění nějakého pokoje! Tuto průkazku si můžete vystavit již zde v ČR a je platná na celosvětovou sít hostelů HI (Hostelling Internation - International Youth Hostel Federation) po dobu jednoho roku.

Bližší informace naleznete zde.
Levné a pěkné: Švýcarské mládežnické ubytovny v Graubündenu

Švýcarské mládežnické ubytovny dnes nejsou žádnými masovými noclehárnami. Staly se výhodnou alternativou pro rodiny, zimní sportovce a skupiny. Cheap&Chic! Moderně vybavené, položené uprostřed horské kulisy, místa kde se setkávají turisté z celého světa. V Graubündenu stojí za zvláštní doporučení například ubytovna ve Scuolu nebo v Lenzerheide/Val­bella jako ideální výchozí bod pro zimní sportovní aktivity.

www.youthhostel.chSwiss Youth Hostels
Schaffhauserstrasse 14
P.O. Box
CH-8042 Zürich
T. +41 44 360 14 14
F. +41 44 360 14 60
E-mail: contact@youthhostels.ch (obecné dotazy)
E-mail: booking@youthhostels.ch (rezervace)
WEB: www.youthhostels.ch
Švýcarská síť hostelů Swiss Youth


Fotogalerie nebyla nalezena