Ubytování s lanovkami zdarma

Pokud se ubytujete v období od 28. 4. do 31.10. 2018 ve Swiss Youth Hostelu ve středisku Crans-Montana, Davos, Klosters, Pontresina, Sv. Mořic a v hostelu v Saas-Fee, obdržíte kartičku, která vám poslouží i jako jízdenka na místní lanovky po celou dobu vašeho pobytu.

Bližší informace naleznete zde.


Mládežnické ubytovny s nabídkou Skipas included

Mládežnické ubytovny v Davosu a Valbelle nabízejí pro své hosty do 22. 12., skipas zdarma. Speciálně výhodné skipasy pak poskytují po celou sezonu mládežnické ubytovny v Pontresině, Sv. Mořici, Saas-Fee a St. Marii.

Bližší informace naleznete zde.Speciální podzimní nabídka Swiss Youth Hostels

Pro vaši podzimní návštěvu Švýcarska můžete využít speciální nabídku mládežnických ubytoven na 3 nebo 6 nocí. Cena na 3 noci začíná už od CHF 69,- na 6 nocí od CHF 135,-. Nabídka platí od 4. 9. do 1. 12. 2017.

Bližší informace naleznete zde.Nový hostel Swiss Youth Hostels v Graubündenu

Nabídka Swiss Youth Hostels se od zimní sezony 2017/2018 rozšíří o nový hostel v Trinu v kantonu Graubünden. Hostel nabídne celkem 48 pokojů a bude součástí místního Mountain Forest Centre.

Bližší informace naleznete zde.Nový klenot mládežnických ubytoven

V červnu se pro cestovatele otevírá nová mládežnická ubytovna “Bella Lui” ve světově proslulém alpském středisku Crans-Montana, která vznikla rekonstrukcí stejnojmenného hotelu. Ubytování se nabízí se zaváděcí cenou CHF 29,- za noc pro věrné klienty.

Bližší informace naleznete zde.Lanovky a doprava pro ubytované zdarma

Swiss Youth Hostels si pro své letní hosty v roce 2017 připravil velice lákavou nabídku – lanovky a místní dopravu pro ubytované zdarma. Tuto nabídku nabízí hostel v Davosu, Klosters, Pontresině, Saas-Fee, Sv. Mořici a ve Valbelle.

Bližší informace naleznete zde.Speciální nabídka Midweek Special 2017

Ubytujte se ve Swiss Youth Hostels mimo víkend v rámci Midweek Special 2017 a získejte slevu až 25%! V ceně ubytování je již tradičně snídaňový bufet. Akce platí v Grindelwaldu, Gstaadu, Klosters, Pontresině, Scuolu a Sv. Mořici do konce března 2017.

Bližší informace naleznete zde.Bezbariérový přístup u Swiss Youth Hostels

Díky spolupráci Swiss Youth Hostels a nadace „Denk mich“ je více a více mládežnických ubytoven po celém Švýcarsku bezbariérově přístupných. Momentálně je přes polovinu z 52 mládežnických ubytoven bezbariérově přístupná a jejich počet neustále roste.Česká hostelová asociace – karta také pro Swiss Youth Hostels

Vlastnictví Hostelové karty opravňuje držitele získat mnoho výhod poskytovaný našimi partnery v České republice a slevu na ubytování v členských hostelech v Čechách a na celém světě. Hostelová karta stojí 300 Kč a můžete si ji ihned objednat nebo zakoupit na našich prodejních místech.

"Bližší informace naleznete zde."Mládežnická ubytovna v Saas-Fee s vlastním wellness programem

Mládežnická ubytovna sítě Swiss Youth Hostels jako první nabízí hostel s vlastní wellness zónou. Hostel je situovaný v horském středisku Saas-Fee v kanonu Wallis a svým hostům nabízí využití wellness zóny a fitness centra. Hostel lze naléz pod označením wellnessHostel4000. Díky velkému zájmu o tento typ ubytování vám doporučujeme včasnout rezervaci vašeho pobytu.

Bliží informace naleznete zde.Slevy na ubytování ve ŠvýcarskuSlevová průkazka pro Vaše ubytování

Požádejte o vydání hostelové průkazky, která Vám v síti Swiss Youth Hostelů přinese slevu na vaše ubytování a pokud bude hostel přebookován, budete mít přednost v případě uvolnění nějakého pokoje! Tuto průkazku si můžete vystavit již zde v ČR a je platná na celosvětovou sít hostelů HI (Hostelling Internation - International Youth Hostel Federation) po dobu jednoho roku.

Více informací o průkazce a jejím vystavení naleznete zde.
Levné a pěkné: Švýcarské mládežnické ubytovny v Graubündenu

Švýcarské mládežnické ubytovny dnes nejsou žádnými masovými noclehárnami. Staly se výhodnou alternativou pro rodiny, zimní sportovce a skupiny. Cheap&Chic! Moderně vybavené, položené uprostřed horské kulisy, místa kde se setkávají turisté z celého světa. V Graubündenu stojí za zvláštní doporučení například ubytovna ve Scuolu nebo v Lenzerheide/Val­bella jako ideální výchozí bod pro zimní sportovní aktivity.

www.youthhostel.chSwiss Youth Hostels
Schaffhauserstrasse 14
P.O. Box
CH-8042 Zürich
T. +41 44 360 14 14
F. +41 44 360 14 60
E-mail: contact@youthhostels.ch (obecné dotazy)
E-mail: booking@youthhostels.ch (rezervace)
WEB: www.youthhostels.ch
Švýcarská síť hostelů Swiss Youth


Fotogalerie nebyla nalezena