úvod

Prozkoumejte Švýcarsko také pomocí sociálních sítí, až již před vaší cestou, během cesty nebo po vašem návratu. Na našich účtech naleznete různé informace a tipy pro vaši cestu a dovolenou, tipy od dalších cestovatelů a spoustu dalšího. Switzerland Tourism naleznete nejen na Facebooku, Instagramu a Twitteru, ale také na dalších sociálních sítí. Prozkoumejte je všechny a načerpejte inspiraci a zajímavé informace.

​

Před cestou

Inspirujte se k návštěvě Švýcarska na našem na našich účtech na sociálních sítích, v České republice vám přinášíme aktuality a tipy na našem českém facebookovém profilu, kde vám také rádi odpovíme na vaše turistické dotazy. Určitě nás také sledujte na Instagramu, který sice nemáme v českém jazyce, ale fotografie, které zde máme řeknou více jak tisíc slov.

Během cesty a po návratu

Pomozte i ostatním objevit Švýcarsko díky svým fotografiím a videím, která sdílíte na sociálních sítích. Fotky a videa stačí označit naším oficiálním hashtagem #MojeSvycarsko a popřípadě také #inLOVEwithSWIT­ZERLAND na Instagramu, Twitteru a Facebooku. Nejzajímavější fotografie označené hashtagem #MojeSvycarsko na Instagramu navíc vybereme a otiskneme v nadcházejícím vydání magazínu SWISSmag, každý měsíc také v našem newsletteru uveřejňujeme fotku měsíce, kterou vybíráme právě na Instagramu.

#inLOVEwithSWIT­ZERLAND

Podělte se s ostatními pomocí hashtagu #inLOVEwithSWIT­ZERLAND u vaší fotografie sdílené na Instagramu, Twitteru nebo Facebooku, fotografie se postuúně zařazují do přehledu na webové mapě, na které v současnosti naleznete více jak 100.000 sdílených fotografií.

Naše hlavní účty pro vás

Fotogalerie