úvod

Cestovní kancelář Čedok nově zařadila do svého portfolia také prodej jízdenek Jungfraubahnen Pass a Jungfrau VIP Pass za velice výhodných podmínek. Navíc lze v květnu a dubnu zakoupit Swiss Peak Pass na 4 dny za zvýhodněných CHF 10.

​

Jungfraubahnen Pass Vám nabízí neomezené cestování v železniční síti Jungfraubahnen po dobu 6 dní. Cena této jízdenky je CHF 250 pro dospělou osobu.

Jungfrau VIP Pass vám nabízí 3 dny neomezeného cestování v železniční a také lanovkové síti Jungfraubahnen. Největším lákadlem je poté cesta z Kleine Scheidegg až na Jungfraujoch. Cena Jungfrau VIP Passu je u CK Čedok CHF 200. Pořízení u CK Čedok Vás vyjde o CHF 35 méně, než při koupi ve Švýcarsku!

Platnost těchto jízdenek je od 1. května do 26. řijna 2015.

Swiss Peak Pass na 4 dny pro 4denní Swiss Pass můžete u CK ČEDOK v dubnu a květnu zakoupit za zvýhodněnou cenu CHF 10. Jizdenka Swiss Peak Pass Vás opravňuje poté na neomezené využití horských železnic a lanovek na 8 vrcholů Švýcarska. Bližší informace o Swiss Peak Passu naleznete zde. Modelový itinerář v PDF verzi pro Vaši cestu se Swiss Peak Passem naleznete zde.

Bližší informace Vám poskytne železniční oddělení CK Čedok na e-mailové adrese zeleznice@cedok.cz nebo na telefonním čísle 224 197 619 a 224 197 264.