Engadin Sv. Mořic – Bergbahnen inklusive

Vychutnejte si svou dovolenou naplno s nabídkou „Bergbahnen inklusive”. Nikde jinde nevystoupáte tak vysoko, za tak nízkou cenu – ubytujte se minimálně na jednu noc v některých z více jak 100 hotelů a cestování budete mít již v ceně – místní doprava a až 13 kabinových a sedačkových lanovek v Engadin Sv. Mořici. Platnost nabídky od 1. května do 31. října 2016 (nezahrnuje sjezdovky během lyžařské sezony).

Bližší informace naleznete zde.

Samnaun – Alles Inklusive Samnaun

Ubytovaní v Samnaun se mohou v létě těšit na dopravu lanovkami na Ischgl zdarma. Při check-inu dostanou ubytovaní totiž návštěvnickou kartu Alles Inklusive Samnaun, se kterou mohou cestovat vybranými lanovkami zdarma. Ke kartě navíc dostanou řadu dalších výhod – přeprava kol na Ischgl lanovkou zdarma, bezplatné cestování autobusem SamnaunBus, bezplatné parkování a další.

Bližší informace naleznete zde.

Scuol – Gästekarte Engadin Scuol

Ubytovaní ve Scuolu mohou využít karty Gästekarte Engadin Scuol, se kterou mohou čerpat řadu výhod. Scuol je malebné lázeňské městečko s 11 minerálními prameny, kouzelnými domy se sgrafitovou výzdobou a termálními lázněmi láká k odpočinku. V okolí můžete podnikat i řadu výletů, např. do blízkého a jediného Národního parku Švýcarska nebo do kouzelného místa S-charl, či na Motta Naluns. Scuol má pro ubytované ve vybraných hotelech v létě speciální balíčky, které zahrnují místní dopravu i vstup do lázní.

Bližší informace naleznete zde.

Davos Klosters – Davos Klosters Active

Davos Klosters patří k legendárním místům Švýcarska oblíbeným u celebrit i sportovních hostů. Davos je nejvýše položeným městem v Evropě a Klosters působí klidnějším dojmem horského střediska. V létě připravili pro své hosty lákavou a pestrou nabídku aktivit, které jsou pro ubytované zcela zdarma nebo s výraznou slevou. Máte tak možnost objevovat region v jeho mnohostrannosti.

Bližší informace naleznete zde.

Davos Klosters – Davos Klosters Card

Okolní hory lákají k výletům pěším i na kole. K výstupům pomohou lanovky a horské dráhy, které jsou v letní sezóně pro ubytované ve všech kategoriích ubytování, od kempu až po hotely, zdarma. Z Davosu se můžete vydat třeba do Arosy nebo jen objevovat romantická boční údolí jako Sertig nebo Dischmatal.

Bližší informace naleznete zde.

Adelboden – Cable cars included

Hotely v Adelboden nabízí svým hostům ubytovaným od jedné noci Wanderpass, který v sobě zahrnuje bezplatnou dopravu místními lanovkami a autobusy. Ať už plánujete delší výlet, nebo jen vyjížďku lanovkou na kávu, čaj či oběd na některou z horských restaurací, objevování krás okolí Adelbodenu je s Wanderpassem bez omezení.

Bližší informace naleznete zde.

Les Diablerets a Villars – Free Access Card

Ubytovaní v Les Diablerets a Villars si mohou svou dovolenou užít ještě víc s Free Access Card, kterou obdrží pře check-inu ve vybraných resortech a hotelech. Karta nabízí zdarma jízdy vybranými dopravními prostředky veřejné dopravy a lanovkami s bonusem v podobě slev a volných vstupů na různé atrakce. Tuto kartu je možné také zakoupit za CHF 12,- v případě, že máte v plánu jednodenní návštěvu.

Bližší informace naleznete zde.

Saas-Fee - Bürgerpass

Navštivte horské středisko Saas-Fee a využívejte neomezeně 8 lanovek (mimo Metro Alpin) a veřejnou dopravu s PostAuto v tomto regionu zdarma s návštěvnickou kartou Bürgerpass, kterou obdržíte na recepci během check-inu.

Bližší informace naleznete zde.

Val d’Anniviers – Pass Anniviers Liberté

Všichni návštěvníci, kteří se ubytují od 28. 5. do 2. 11. 2016 v Anniviers obdrží zdarma návštěvnickou kartu Pass Anniviers Liberté, se kterou mají zdarma místní lanovky a místní autobusovou dopravu, vstup na různé atrakce a další výhody.

Bližší informace naleznete zde.

4 údolí – 4 Valleés Annual Pass

Ubytovaní v regionu 4 údolí mají možnost využít návštěvnické karty, se kterou mají zdarma vybrané lanovky, vstupy na turistické atrakce a slevy v místě pobytu.

Bližší informace naleznete zde.

Basilej – Mobility Ticket

Ubytovaní alespoň na jednu noc v Basileji dostanou při check-inu kartičku Mobility Ticket, se kterou mají veškerou MHD v Basileji zdarma.

Bližší informace naleznete zde.

Bern – Bern Ticket

Návštěvníci Bernu, kteří se zde ubytují alespoň na jednu noc obdrží při check-inu jízdenku Bern Ticket, se kterou mohou využívat zdarma neomezeně veřejnou dopravu po Bernu. S jízdenkou je možné dále cestovat na místní letiště a využít také oblíbenou lanovku Marzilibähnli a Gurtenbahn.

Bližší informace naleznete zde.

Ženeva – Geneva Transport Card

Pokud se ubytujete alespoň na jednu noc v Ženevě, tak získáte městskou návštěvnickou kartu Geneva Transport Card, se kterou budete cestovat s MHD v Ženevě zdarma. Město samotné navíc svým návštěvníkům nabízí spoustu aktivit a atrakci zcela zdarma.

Bližší informace naleznete zde.

Curych – aktivity zdarma

Ze začátku se zdá, že to není možné, nicméně v největším švýcarském městě, Curychu, existuje hodně atrakcí dostupných zcela zdarma.

Bližší informace naleznete zde.

Grächen – Gold Card

Využijte výhod návštěvnické karty Gold Card, kterou dostanou ubytovaní v Grächen. S Gold Card vás čeká řada výhod v podobě cestování různými lanovkami a vstupy na atrakce v okolí zdarma. Karta je platná od 18. 6. do 16. 10. 2016.

Bližší informace naleznete zde.


Švýcarsko obecně

Švýcarsko dlouhodobě patří k zemím, které nejsou nejlevnější, ale o to více zážitků a kvality nabízí. Naleznete zde i spoustu zážitků, aktivit, a služeb zcela zdarma.

Pitná voda

Zejména v létě oceníte, že naprostá většina vody, která vytéká ve městech z kašen a v horách ze studánek, je pitná a je zdarma. Platí tady, že označena je jen voda nepitná, vše ostatní pít můžete a chutná výborně.

Pikniková místa

Dalším milým překvapením jsou pikniková místa u turistických stezek, která jsou připravena právě pro vás, můžete využít stoly, ohniště, rošty i připravené dřevo. Na Vás je jen donést si vlastní uzeniny a zápalky a uklidit po sobě.

Městské koupání v jezerech a řekách

V řadě švýcarských měst je velmi oblíbené plavání přímo v řekách, které městy protékají nebo jezerech, která se nacházejí v samém srdci měst. Návštěvníci Curychu ocení možnost koupání ve velkém areálu u Bürkli Platz, v Luganu v parku, ve Vevey poblíž Alimentaria a v Lucernu je možné využít Lucernské jezero, za budovou KKL v centru města naleznete bezplatné koupaliště.

Průjezd tunely a vysokohorskými průsmyky

Kromě dvou výjimek (hraniční tunel s Francii a hraniční tunel s Itálií) se ve Švýcarsku za průjezd tunely neplatí poplatek. Vysokohorské průsmyky jsou taktéž zdarma, ale před svou cestou si ověřte zda je daný průsmyk otevřen. Přehled průjezdnosti vysokohorských průsmyků, ale i tunelů a dálnic naleznete zde.

Fotogalerie nebyla nalezena