úvod

Pro tuto zimu má Švýcarsko připraveno plno nabídek pro rodiny s dětmi. V Jungfrau lyžují děti každou sobotu zdarma. V Arose mají možnost děti zdarma navštěvovat kurzy lyžovaní. V Savogninu lyžují děti v doprovodu alespoň jednoho z rodičů zdarma. Saně pro děti tažené bernardýny můžete zažít v lyžařském regionu Verbier St. Bernard.

​

Jungfrau

Děti ve věku 6–15 let lyžují v sobotu zdarma, obdrží stejnou jízdenku jako dospělý, který je doprovází. Pro rodiny s vlastními dětmi platí nabídka pro všechny děti.
www.jungfrau.ch

Samnaun

Skikids for Free. Pro děti hostů hotelů a prázdninových bytů v Samnaun je možnost učit se zdarma lyžovat, platí pro děti do 6 let.
www.samnaun.ch

Arosa

Skischule inclusive. Ke každému pobytu na 2 a více nocí získávají děti a mládež do 17 let možnost využít zdarma skupinové výuky v lyžařské škole.
www.arosa.ch

Savognin

Děti do 10 let lyžují v doprovodu platícího rodiče zdarma po celou sezónu 2013/14.
www.savognin.ch

Saas-Fee

Kidsweeks Saas-Grund. V průběhu dětských týdnů mohou malí hosté (do ročníku 2008 včetně) zdarma využít těchto služeb: zapůjčení lyžařského vybavení, skipas, výuku lyžování a také dětské menu v restauraci. To vše na 5 dnů. O ty nejmenší se pak postará školka Hohsi-Nest. Jedinou podmínkou je 5denní skipas pro maminku nebo tatínka.
www.hohsaas.info

Leukerbad

Lyžařské středisko s největšími termálními lázněmi v Alpách – Leukerbad – nabízí balíčky zahrnující ubytování, termální lázně, skipas a další, pro celou rodinu již od 1 215 EUR na týden.
www.leukerbad.ch

Verbier St. Bernard

Sáně tažené bernardýny. Dopřejte si nezapomenutelnou zábavu s legendárními psy z průsmyku Sv. Bernarda! Dva bernardýni zapřažení v saních vyvezou děti na báječnou projížďku v regionu Champex-Lac, nadšeni budou rodiče i děti. Cena 45 CHF za dospělou osobu, 9 CHF za dítě.
www.verbier.ch