úvod

Vycházející hvězdy ze země sýrů a čokolády konečně přijedou dobýt i Prahu! Tvrdá rocková kapela zahraje 29.11.2013 ve 20:00 ve strahovském klubu 007.

​

Oceňovaní Tipsy Road jsou jednou z nejhranějších hardrockových kapel v rádiích v italském Švýcarsku. Na konci listopadu konečně přijedou i do Prahy, aby představili své nejnovější album Somewhere Alive.

„Pohybují se na pomezí progressive rocku a klasického hard rocku. Protože všichni studují na renomovaných hudebních školách, jsou zákonitě ovlivněni jazzem i klasikou. To slibuje velmi specifický a nezapomenutelný zážitek!“, uvádí Zuzana Šedivá, organizátorka pražského koncertu.

Skupina, v jejímž repertoáru najdeme zvuk legend jako Alter Bridge, Mötley Crüe, Deep Purple nebo Dream Theater, se zformovala v roce 2007. Na kontě má dvě alba a za sebou mnoho úspěchů, např. výhru v soutěži Rock’n’Bonsai nebo ve švýcarské obdobě Grammy pro mladé nadějné kapely.

Vycházející hvězdy ze Švýcarska doprovodí u nás dobře známá kapela Flattus. Vítězové 1. Českého Youtube Festu se proslavili singlem „Hoříš“ a díky spolupráci s četnými tuzemskými kapelami. Zahráli si vedle takových hvězd jako Škwor nebo Harlej.

www.tipsyroad.com