úvod

Jízdenky na putování po Švýcarsku kupujte nejlépe u RegioJet a Student Agency.

Láká Vás putování vlaky po Švýcarsku? Nebo toužíte navštívit místní památky, úchvatné Alpy či ochutnat sýrové a čokoládové speciality? Vydejte se do Švýcarska a to nejlépe s jízdenkami zakoupenými u soukromých dopravců RegioJet a Student Agency.

​

Železniční dopravce RegioJet, který v České republice provozuje luxusní vlaky IC RegioJet mezi Prahou, Ostravskem a Žilinou nabízí také nejvýhodnější mezinárodní jízdenky na vlaky do Švýcarska či přímo na putování po Švýcarsku.

Díky přímému napojení na prodejní systém německých drah Deutsche Bahn jsou v nabídce jízdenky například na trasu Praha – Bazilej za ceny již od 58 EUR, přičemž díky kombinaci rychlého expresního spojení autobusem DB a rychlovlakem ICE trvá cesta jen o něco více než 9 hodin. V nabídce jsou přitom spojení po celý den i ve večerních a nočních hodinách.

RegioJet Vám také na kterékoli své pobočce v Praze na hlavním nádraží, v Pradubicích hl. n., Olomouci hl. n., Ostravě Svinově, Ostravě hl. n. či v Havířově také prodá síťovou jízdenku Swiss Pass, která umožňuje po dobu platnosti neomezené putování pohodlnými švýcarskými vlaky SBB, autobusy, a dalšími dopravními prostředky v rámci dopravního systému Švýcarska.

Více informací o cestě vlakem do Švýcarska.

Pokud chcete do Švýcarska cestovat autobusem – jsme připraveni Vám nabídnout maximální pohodlí mezinárodních žlutých autobusových linek Student Agency spojujících několikrát týdně Prahu se St. Gallenem, Curychem, Bernem, Laussane a Ženevou. Cestování žlutými autobusy je přitom cenově výhodné a servis během cesty zahrnuje například filmy na palubě, horké nápoje zdarma a samozřejmě přítomnost a asistenci stevardky po celou dobu jízdy.

Pokud ovšem spěcháte či dáváte přednost letecké dopravě, i zde má pro Vás Student Agency jako největší prodejce letenek v ČR širokou nabídku. Letenky do destinací ve Švýcarsku jsou v nabídce za atraktivní ceny. Samozřejmě platí, čím dříve letenku kupujete, tím výhodnější může být cena.

Pro rezervaci letenek navštivte nejlépe www.studentagency.cz

Pro rezervaci jízdenek na autobusové spoje navštivte kterékoli prodejní místo Student Agency nebo RegioJet , případně www.studentagency.cz
Pro zakoupení jízdenek na vlaky do Švýcarska a Swiss Passu navštivte kteroukoli pobočku RegioJet v Praze, Olomouci, Ostravě, Pardubicích nebo v Havířově, případně pobočku Student Agency v Brně na náměstí Svobody.

Pro případné dotazy o vlakových jízdenkách do Švýcarska a po Švýcarsku je možné se obrátit také na e-mailovou adresu prodej@regiojet.cz.