úvod

Zimní destinace Laax je nejen největším lyžařským střediskem v regionu, je to místo v Alpách, které trvale rozšiřuje svou nabídku pro hosty. Na prvním místě stojí v Laaxu rodiny a freestylisté: ubytování a hotely pro rodiny, zimní pohádkový svět pro děti, největší U-rampa v Evropě a čtyři snowparky – Laax myslí na všechno, aby z toho byla podařená zimní dovolená pro celou rodinu.

​

LAAX Plus - skipasy již od 39 CHF

Na LAAX+ jsou také v zimní sezóně 2012/13 nejlepší nabídky na denní skipasy. Nově lze online po celou sezónu zakoupit tři kategorie skipasů ECO, Flex a Blueline. A to už od 39 CHF. Zarezervujte si nyní svou zimní dovolenou a využijte od listopadu na www.plus.laax.com zvýhodněné skipasy. A takový je postup: Jednoduše se zaregistrujte na www.plus.laax.com, vyberte požadovanou kategorii, zadejte datum, ověřte dostupnost a koupi dokončete prostřednictvím platební karty. Nabídky jsou dostupné pro celou sezónu 2012/13 a budou průběžně podle kritérií jako počasí, datum a poptávka aktualizovány.

Využijte nyní LAAX Plus!

Delikatesy z otevřeného grilu

Vydatné masové speciality a vybraná vína v tee-pee.
Užijte si svou gastronomickou zimní dovolenou speciálním způsobem. V 1 630 metrech nad mořem stojí, přímo u údolní stanice Plaun, velký bílý indiánský stan. Už zdáli se do nosu táhne příjemná kouřová vůně ze šťavnatého amerického hovězího, vysokého roštěnce a dalších delikates. Příjemný a elegantní interiér okouzlí láskou k detailu a k masu. Pohodlné sezení na kravské kůži nabízí změnu oproti sedačkovým a kabinovým lanovkám a dodává vašemu pobytu zvláštní atmosféru. Lákadlem na jídelním lístku je jemný, šťavnatý bizoní steak. Připravený s péčí na otevřeném ohni dá člověku zapomenout na čas a posílí tělo i ducha na nadcházející lyžařské sjezdy. Celkový zážitek završuje vybraný vinný lístek se španělskými, portugalskými a italskými víny.

K horským restauracím

Lifestyle a ryzí odpočinek

Odpočiňte si na slunečné terase nebo na sněžném baru
Slunce svítí déle, sníh je měkčí a après-ski zábavnější. Jaro nabízí se všemi svými tvářemi skvělou roční dobu pro vaši zimní dovolenou. Užijte si skvěle upravené sjezdovky a těšte se z kratších čekacích dob u lanovek. Zatímco optimální podmínky vládnou na sjezdovce ráno, v průběhu odpoledne se už sníh stává těžším. To je čas na pohodlné usazení na jednu z mnoha slunečných teras a sněžných barů. Ať už na kopci nebo po poslední jízdě do údolní stanice Flims nebo Laax – gastronomická nabídka nenechá žádné přání nevyslyšené.

Slunečné terasy a sněžné bary

Revoluce na kopci – světová novinka – šestisedačková lanovka v designu Porsche

Jednoduchost a kvalita služeb pro hosty, modernizace stávajících zařízení a možnost dlouhodobě optimalizovat vedení lanovek a sjezdovek stojí v popředí avizované revoluce na kopci. Pro sezónu 2012/13 byly postaveny dvě nové šestisedačkové lanovky s ochranným krytem. Jedna z Treis Palas na Crap Masegn, druhá z Plaun Lavadinas na Fuorcla da Sagogn. Nově budou hosté z Plaun Lavadinas na Fuorcla da Sagogn přepravováni vysoce moderní šestisedačkou, která byla vyvinuta ve spolupráci s Porsche Design Studios. Vedle extravagantního designu překvapí mobilní sedací oázy dosud jedinečnými technickými inovacemi. Na zadní straně sedadla se nachází solární panel, který pokrývá potřebu energie k vytápění sedačky, a tak nabízí ještě více komfortu. Další technickou vymožeností je speciální závěsné zařízení, které umožňuje natočit sedačku o 45 stupňů proti směru jízdy. Tak si člověk místo výhledu na sedačku jedoucí před ním vychutná pohled na nádherný svět hor.

Revoluce na kopci