úvod

Domov Heidi je synonymem pro opravdovost, zdraví, štěstí a pohostinnost – hodnoty, které vás v prázdninovém regionu Heidiland doprovázejí na každém kroku. Nechte se okouzlit impozantním horským hřebenem Churfirsten, tmavě modrým Walensee, odlehlými údolími a vesničkami. Zima v Heidilandu znamená víc než lyžování a snowboarding. V centru naší pozornosti stojí také dobré jídlo, wellness, víno a kultura. U nás se cítila dobře nejen Heidi – vy určitě také! Nechte se hýčkat!

​

Víc než lyžování a snowboarding

Zima v prázdninovém regionu Heidiland je víc než lyžování a snowboarding. Nechte se okouzlit rozmanitostí, která tu vedle sjezdovek čeká na prozkoumání.
Svařené víno a fondue pod širým nebem, sníh a nespočetně hvězd: Užijte si čirou zimní romantiku na Pizolu a přenocujte ve vlastnoručně postaveném iglú. Pod odborným vedením si postavíte svůj malý domeček – o příjemné teplo se postará extra teplý expediční spací pytel. Pokud by vám toto nebylo dostatečně příjemné, pak se nechte provázet zasněženou krajinou na saních s psím spřežením, zatímco vy jste příjemně zabaleni v teplé dece. A pokud chcete být pánem svých vlastních saní, pak vám úvod do světa tažních psů od odborných průvodců poskytne potřebné předpoklady pro jízdu s vlastním spřežením.

Další nápady na nezapomenutelná zimní dobrodružství v Heidilandu.

Fondue, víno a spol.

Užívání si je tady! U nás stojí dobré jídlo, víno a kultura stejně ve stejném popředí jako lyže, snowboard nebo relaxace v termálních lázních.
Jste požitkáři? Máte rádi víno a dobré jídlo? Pak jste u nás správně! Vítejte v prázdninovém regionu Heidiland! My jsme totiž také požitkáři, a proto víme, co chcete. Několik restaurací Gault Millau s láskou přetváří místní produkty v lahodné hody a nesčetná regionální vína čekají na vaše objevení. Nebo to smí být něco původnějšího? Něco, co jste ještě nikdy nazažili? Pak si vychutnejte třeba delikátní fondue pod širým nebem v zasněžené přírodě. Zcela netradiční večeře při svíčkách!

Další nápady, které učiní váš pobyt v Heidilandu nezapomenutelným.

U nás dostanete za peníze víc!

Slunce, sníh a dobrá nálada za neporazitelné ceny. To přicházejí jarní nabídky!
Smí toho být trochu více? Pokud ano, jste u nás úplně správně! Během vedlejší sezóny ja v prázdninovém regionu Heidiland zimní zábava za ceny, ze kterých budete uneseni. Tak obdržíte od 5 nocí v hotelu, resp. 7 nocí v prázdninovém bytě, až 20% slevu na ubytování. Kromě toho platí sleva i na skipasy a lyžařské školy. Zimní zábava za bezkonkurenční ceny.

Přehled podniků, které jsou součástí akce.

Wellness jednou jinak...

Jednoduše luxusní: tulit se, líbat se, mazlit se pod širým nebem – to je ryzí zimní romantika. Originální horké koupací kádě na Flumserbergu jsou vytápěny dřevem a nabízejí místo pro 4 až 6 osob. Vedle nich stojí také po domácku vyrobené sauny. Především v noci nebo když sněží, nabízejí tyto kádě a sauny na Flumserbergu wellness extra třídy. Pokud dáváte přednost tradičnímu wellnessu, pak jsou pro vás ty pravé světoznámé lázně Tamina Therme. 36,5 °C teplá termální voda ze soutěsky Taminaschlucht přitahovala do Bad Ragazu již ve středověku ty, co hledali uzdravení a požitek. Co oceňoval již Paracelsus, Friedrich Nietzsche nebo Rainer Maria Rilke, okouzlí jistě i vás.

Vše o tématu wellness a zdraví.