úvod

V prázdninovém regionu Lenzerheide jsou zimní sportovci vždy na slunečné straně. Zimní lyžařské středisko se rozkládá po obou stranách údolí a nabízí 155 km upravených sjezdovek s jistotou sněhu až do 2 865 m n. m. I v zimách slabších na sněhovou nadílku se o ryzí lyžařskou zábavu stará 80 % zasněžovaných páteřních os.

​

Runda Lai - 360° sluneční zážitek

V Lenzerheide zažijete slunce na druhou, po celý den. Poznejte naše rozmanité lyžařské středisko na slunečném okruhu „Runda Lai“ a rezervujte si naši novou jízdenku „Runda Lai Ticket“
V prázdninovém regionu Lenzerheide jsou zimní sportovci vždy na slunečné straně, zimní lyžařské středisko se totiž rozkládá po obou stranách údolí. Díky značené okružní túře „Runda Lai“ tu zažijete slunce na druhou – po celý dlouhý den. Využijte naši nabídku, Runda Lai Ticket. Jízdenka stojí 99 CHF a zahrnuje tyto služby:

  • 1 skipas v hodnotě 65 CHF
  • 3 poukazy na konzumaci na snídani, oběd a odpolední kávu

Tento hodnotný balíček vám připraví skvělý lyžařský den se spoustou slunce a chutnými pokrmy v prázdninovém regionu Lenzerheide. Mnoho zábavy při objevování našeho „slunečného okruhu“.

Další informace o této nabídce najdete zde.

Early Bird

Zažijte jedinečnou atmosféru zimního rána a nechte se pořádně hýčkat na brunchi.
Ještě předtím, než vyjde slunce, už stojíte na lyžích. V 6:30 vykreslíte na osvětlené sjezdovce první oblouky do netknutého sněhu. Krátce před východem zažijete nejprve na Stätzertäli a později na Stätzerhornu jedinečnou atmosféru východu slunce v horách. Od 8 hodin se necháte hýčkat v horské restauraci Alp Stätz při bohatém brunchi. A pak se jede zpět do prosluněného sněhového ráje.

Další informace o této nabídce najdete zde.

Region běžeckého lyžování Lenzerheide

Prázdninový region je opravdovým rájem pro běžce na lyžích. Klasika nebo bruslení – v Lenzerheide zaručeně najdete tu správnou stopu!
Do stopy, připravit, pozor, teď! Objevte krásu sluncem hýčkaného prázdninového regionu na 52 kilometrech upravovaných běžeckých tratí – pro klasiku i bruslení. Vedou panenskou přírodou, zasněženými lesy, okolo malebných stavení nebo přes zamrzlé jezero Heidsee.
Region běžeckého lyžování Lenzerheide nabízí pro každého vhodnou stopu. 5 km dlouhý golfový okruh je vhodný pro začátečníky. Středně náročné traťové úseky Capfeders a Bual vedou na nejkrásnější místa této graubündenské náhorní plošiny. Na nejvyšším bodě se vám otevírá okouzlující pohled na kantonální hlavní město Chur. Náročná běžecká stopa La Pala je zkouškou dovedností pro každého běžkaře.
Běžecká oblast prázdninového regionu Lenzerheide je vybavena třemi běžeckými centry. Vedle stravovacích možností jsou tu k dispozici i šatny, sprchy a místnost pro voskování lyží. Po celém dni na běžkách můžete nechat svoji duši odpočinout v jedné z mnoha wellness oáz.

K nabídkám běžeckého lyžování

Alpský wellness

Přineste harmonii tělu i duši – jedinečné wellness oázy čekají na vás.
Prázdninový region Lenzerheide nabízí různé možnosti, jak si po dni stráveném na sjezdovce odpočinout. Dopřejte svému tělu i duši pravou relaxaci. Nechte ukonejšit svou duši v největším hamamu v Alpách nebo ji hýčkejte při blahodárných procedurách v jedné z mnoha wellness oáz.
Veřejné wellness lázně H2Lai nabízejí relaxaci pro tělo i duši. Ve wellnessu je k dispozici parní lázeň, bio soft sauna, finská sauna a venkovní sauna s vířivkou, dále Kneippova lázeň, část se studenou vodou se dvěma masážními sprchami a venkovním prostorem na zchlazení. Nabídku završují dvě solária a tichá a konverzační odpočinková místnost.

K nabídkám wellnessu