úvod

Chur je ideálním výchozím bodem pro výlet dvěma nejslavnějšími vlaky světa – Ledovcovým expresem (Sv. Mořic –Zermatt) a Bernina Expressem (trať UNESCO Chur–Tirano). Lyžařský areál Brambrüesch je dostupný přímo z centra města a disponuje malou, ale milou nabídkou. Top lyžařské oblasti Graubündenu jsou dostupné z Churu za krátkou dobu. Zpět do alpského města zve ke zdržení a požitku bohatá kultura, gastronomie a nákupní možnosti.

​

Skisafari

Poznejte nejlepší sjezdovky Graubündenu! Užijte si každý den jiné top lyžařské středisko Graubündenu. Díky perfektnímu dopravnímu spojení se zakrátko dostanete do lyžařských středisek Arosa, Laax a Lenzerheide. K tomu leží přímo před branami města lyžařský areál na domovské hoře Churu Brambrüesch. A mnoho dalších top destinací leží v dojezdové vzdálenosti jednodenního výletu.

Churské staré město

Nejstarší město Švýcarska drží trumfy jako bezautomobilové okouzlující staré město, oblíbené prohlídky města s průvodcem, zajímavá muzea a akce a také výjimečně rozmanité obchody a nabídka gastronomie. Nejstarší město Švýcarska a významné biskupské sídlo má mnoho co vyprávět. Toto tranzitní místo se utvářelo po staletí a historie zde zanechala své stopy. Ponořte se do víru města a poznejte Chur i jeho sousední obce rozmanitými způsoby.

Více informací na http://cz.graubuenden.ch/chur


Chur Tourismus
Tel.: +41 (0)81 252 18 18
info@churtourismus.ch
www.churtourismus.ch