úvod

V září zahajuje provoz nová letecká linka: Ženeva - Praha a Lugano - Praha přes Ženevu ve spolupráci s českými aeroliniemi Czech Airlines. Nová trasa propojí Švýcarsko s hlavním městem Prahou. Provoz na nové lince bude zahájen 3. září a v plánu jsou přímé lety ze Ženevy a z Lugana přes Ženevu.

​

Společnost Darwin Airline s potěšením oznamuje zahájení nového leteckého provozu do hlavního města České republiky, které je ideální destinací pro všechny, kdo chtějí spojit podnikatelské aktivity se zábavou. Praha byla v roce 1996 zařazena do seznamu světového dědictví UNESCO a je historickým a kulturním centrem s mezinárodním ohlasem. V poslední době se prosazuje i jako sídlo některých nejvýznamnějších nadnárodních společností.

Švýcarská letecká společnost tu opět působí jako spolehlivá opora v alpské a subalpské oblasti se sítí stále rozmanitějších destinací pro nejrůznější typy cestovatelů.

Na nové lince budou nasazeny letouny SAAB 2000 s 50 místy a počítá se s denními lety F7600 (Ženeva - Praha) a F7601 (Praha - Ženeva) od pondělí do neděle s výjimkou soboty.

Ceny zpátečních letenek jsou od 224 eur za let Ženeva - Praha a od 350 eur za let Lugano - Praha přes Ženevu včetně daně.

Další informace a možnost rezervace najdete na www.darwinairline.com
Darwin Airline SA

Darwin Airline, regionální letecká společnost se sídlem v Lugano Airport (kanton Ticino ve Švýcarsku), byla založena v roce 2003 s cílem poskytovat přesné, rychlé a vysoce kvalitní letecké spojení. Vytvoření a další rozvoj společnosti Darwin Airline přispěly k potvrzení letecké společnosti jako dopravce schopného nabídnout vysoce kvalitní služby se stejnou úrovní, jakou mají vlajkové letecké společnosti. V průběhu roku provozuje společnost Darwin Airline rovněž charterové lety pro podniky, soukromé organizace, sportovní skupiny a důležité touroperátory na mezinárodní úrovni. Jménem společnosti Swiss International Airlines létá Darwin Airline čtyřikrát denně na trase Lugano - Curych a zpět.