úvod

Užijte si zimní flirtování s přírodou v Graubündenu, nejvýše položeném prázdninovém regionu v Alpách. Graubünden je synonymem pro impozantní svět horských velikánů a světově proslulá letoviska jako Sv. Mořic, Davos Klosters a Laax. S 2 200 kilometry sjezdovek je Graubünden eldorádem milovníků zimních sportů a nabízí jedinečnou paletu možností pro malé i velké. Nově naleznete všechny informace o prázdninovém regionu č. 1 na webových stránkách http://cz.graubuenden.ch/​

 

Vyhrajte zimní dovolenou!

Toto můžete vyhrát! 7 nocí v hotelu Basic 3* v Arose s polopenzí ve zvoleném termínu a s 6denním skipasem pro oblast Arosa. Ubytování v pokoji s vlastním sociálním zařízením pro 2 dospělé a 2 děti do 6 let (starší děti za příplatek).
LINK: http://www.graubuenden.ch/index.php?…

 „Skipas gratis (Skipass geschenkt)" v Davos Klosters

Připravte se na první oblouky ve sněhu a užijte si pár slunečných dní v Davos Klosters. Překvapení: Do 23. prosince 2011 dostanete ke každému přenocování v jednom z partnerských hotelů skipas do areálů Jakobshorn a Parsenn gratis.
LINK: http://cz.graubuenden.ch/news-de...

 

„Friends Special" in Laax

4 snowparky, největší U-rampa v Evropě, freestylová sjezdovka a Freestyle Academy - největší krytá freestylová tréninková hala v Evropě - Laax je považován za vedoucí freestylový resort Evropy. Letošní sezonu vyjdou s paušálem „Friends Special" 4 noci v prázdninovém bytě vč. 4denního skipasu na 270 CHF na osobu.
LINK: http://www.laax.com/…ial-4-nights

Zimní slunce v Engadin Samnaun

2 nebo 3 noci v hotelu nebo prázdninovém bytě dle vašeho výběru vč. dvou-, resp. třídenního skipasu do mezinárodní lyžařské oblasti Samnaun/Ischgl.
LINK: http://cz.graubuenden.ch/…weiz/angebot...

   

Ledovcový expres - nejpomalejší rychlík světa.

Ze Sv. Mořice, Davosu nebo Churu do Zermattu - od Piz Berniny k Matterhornu anebo obráceně: To je s Ledovcovým expresem možné. Sedm a půl hodin vlakem přes 291 mostů, 91 tunely, přes 2 033 metrů vysoký průsmyk Oberalppass. Panoramatická jízda Alpami v srdci Švýcarska - nejpomalejším rychlíkem světa.
LINK: http://www.graubuenden.ch/…express.html