Nobless Line

V roce 2015 otevřela společnost Nobless Line se svými mimořádně luxusními dvoupatrovými restaurant busy pravidelné každodenní spojení z Prahy do St. Gallenu, Curychu a Bernu. Exkluzivní dvoupatrové autobusy s nadstandardní výbavou nabízejí vedle cestovní zóny Nobless Class také restaurant v přízemí s palubním personálem a plnohodnotnou toaletou. Díky těmto atributům se cestování mezi českou a švýcarskou metropolí dostává na novou úroveň pohodlí v autobusové dopravě. Nobless Line navíc nabízí přepravu vašeho lyžařského vybavení zcela zdarma a slevy pro seniory a děti.

Od 16. 8. 20108 nabízí společnost Nobless Line také nově linku z Prahy a Plzně do švýcarského města Lucern, linka jezdí dvakrát týdně a na cestující čeká zcela nový a unikátně řešený autobus s označením Exclusive Class s kapacitou pouhých 36 míst v konfiguraci 2 + 1.Rezervace jízdenek probíhá telefonicky u společnosti Nobless Line (00420 602 333 369) nebo webových stránkách www.noblessline.cz.
RegioJet

Můžete také využít maximální pohodlí mezinárodních žlutých autobusových linek RegioJet spojujících několikrát týdně Prahu se St. Gallenem, Curychem, Bernem, Lausanne, Ženevou a Basileji. Cestování žlutými autobusy je přitom cenově výhodné a servis během cesty zahrnuje například filmy na palubě, horké nápoje zdarma a samozřejmě přítomnost a asistenci stevardky po celou dobu jízdy. Pro rezervaci letenek navštivte www.studentagency.cz.
Pro rezervaci jízdenek na autobusové spoje navštivte kterékoli prodejní místo RegioJet, případně www.regiojet.cz.
ČSAD Tišnov

ČSAD Tišnov provozuje svými dálkovými autobusy již 25 let pravidelné každodenní spojení z Brna, Prahy a Plzně do St. Gallenu, Curychu, Lucernu a Bernu, 3x týdně také do Basileje, Fribourgu, Lausanne a Ženevy. Pohodlné autobusy nabízí Wi-Fi připojení, zásuvky 220 V a toaletu. V ceně jízdenky je zahrnuta přeprava zavazadel zdarma, občerstvovací balíček a nápoje zdarma. Rezervační systém včetně ceníku a JŘ naleznete na www.csad-tisnov.cz. Rezervaci i koupi jízdenky lze také objednat telefonicky na čísle 00420 549 411 104 nebo 00420 724 141 895.

Aktuální jízdní řád naleznete zde (PDF formát).
FlixBus

Využijte pro své cesty Z pražského autobusového nádraží ÚAN Florenc a z Hlavního nádraží pohodlné a ekologické autobusové spoje společnosti FlixBus, které nabízejí spojení 4x denně do Curychu (od 729 Kč), 2x denně do Basileje (od 858 Kč) a 1x denně do Bernu (od 1 108 Kč). FlixBus je mladý, evropský poskytovatel dálkové dopravy. Od roku 2013 nabízí alternativní, pohodlný a ekologický způsob cestování za dostupné ceny. Díky chytrému network planningu a backend systému poskytuje FlixBus nejrozsáhlejší meziměstskou autobusovou síť čítající 100 000 denních spojů do 800 destinací v 19 zemích.

Bližší informace naleznete zde.Eurolines

Společnost Eurolines rozšířila své pokrytí Švýcarska a přidala 5 nových měst do své nabídky: Curych, Bern, Lausanne, Ženeva a St. Gallen. Odjezdy z Prahy a Plzně jsou každou středu a pátek, zpět v pátek a v neděli. Linku zajišťují moderní a pohodlné autobusy Setra řady 5 a těšít se můžete na polohovatelná sedadla s dostatečným prostorem pro nohy, klimatizaci, WC, el. zásuvky 230 V, bezplatné Wi-Fi, denní tisk a časopisy. Zdarma je možné přepravit 2 cestovní a 1 příruční zavazadlo.

Bližší informace naleznete zde.

Fotogalerie nebyla nalezena