úvod

Ledovec a svobodná jízda - jarní lyžování je tajným tipem mnoha milovníků zimních sportů. V Engadin St. Moritz trvá zimní sezóna až do 31. května 2011. Díky speciálním programům profitují jarní lyžaři v Engadin St. Moritz z atraktivní nabídky vedlejší sezóny.

​

Když na konci zimy svítí slunce plnou silou a krystaly sněhu začnou tát, začíná v Engadin St. Moritz doba na sjíždění ledovce. Srdce mnohého sjezdaře se divoce rozbuší, když pocítí účinky slunce na povrchu měknoucí sněhové přikrývky. Nejen díky vysoké poloze lyžařské oblasti v až 3303 m n. m. trvá zimní sezóna v Engadin St. Moritz až do jara. Letos jsou lyžařské podmínky díky velkolepé sněhové nadílce skvělé jako nikdy předtím. V lyžařském středisku Corvatsch končí sezóna oficiálně 1. května 2011. Na hoře Diavolezza je lyžování možné až do 29. května 2011. Lyžařská oblast Corviglia končí sezónu 25. dubna 2011.

 


 

Nabídka Sun & Snow Special

www.engadin.stmoritz.ch/tophit

Vyrazte lyžovat na jarním sluncem zalité a dokonale upravené sjezdovky. Užijte si příjemnou dovolenou na lyžích! Výborné sjezdovky a nejmodernější areály Vás zvou na jarní lyžování! Ať už při pohodovém sjezdu na perfektně upravené sjezdovce nebo při slunění na jedné z mnoha teras a to až do konce května. Vítejte v Engadin St. Moritz. Dvě noci ve dvoulůžkovém pokoji v 3* hotelu již od 270.- za osobu, cena zahrnuje skipas a veřejnou dopravu.

 


 

Nabídka Velikonoční speciál

www.engadin.stmoritz.ch/osterspecial

Zalyžujte si na Velikonoce při jarním slunci! Užijte si se sluncem ve tváři a prašanem na svahu 350 km sjezdovek, které z lokality Engadin St. Moritz vytváří pohádkovou zimní zemi plnou kontrastů a jednu z nejrozsáhlejších a nejkrásnějších zimních říší Švýcarska. K tomu přispívají nejen sjezdovky, ale také jejich poloha. Díky výšce 1800 až 3303 m n. m. je dostatek sněhu garantován. Jméno Engadin St. Moritz znamená také 100% lyžařské možnosti. Vyrazte na lyžařskou dovolenou! Čtyři noci v 3* hotelu již od CHF 514.00 za osobu včetně skipasu a užívání veřejné dopravy.


Štítky: Graubünden