úvod

Jedinečná příležitost jak strávit báječnou dovolenou na kolejích pro milovníky vláčků: týdenní poznávací zájezd Švýcarsko křížem krážem železničním rájem s autorem stejnojmenného originálního knižního bedekru Petrem Čermákem a cestovni agenturou www.svycarsko-vlakem.cz.

​

Vydejte se do země mistrů Evropy v cestování železnicí s nejlepším možným průvodcem. Prohlédněte si Alpy z vlaku, pěšky i skrze objektiv fotoaparátu či videokamery.

Poznejte za týden nejkrásnější tratě slavných vyhlídkových vlaků Glacier Express, Bernina Express, Wilhelm Tell Express i leckdy „skryté" železniční perly velehorských kantonů Wallis a Bern.


Náš průvodce vám ukáže nejlepší místa k vycházkám, túrám i pořízení železničních záběrů. A navíc: výhodná možnost zkrácení zájezdu na takzvaný „eurovíkend" neboli ukončení po čtyřech dnech.

 

Termín:

1. - 8. června 2011, možnost zkrácené varianty "eurovíkend" pouze do 4. června.

 

Vaše výhody

- malá skupina = osobní přístup (cílem není naplnit autobus!)
- česky hovořící průvodce se znalostí švýcarských železnic
- kombinace populárních turistických lokalit se „skrytými" poklady Švýcarska
- ubytování v rodinných hotelích kategorie 2-3* v bezprostřední blízkosti železnic
- možnost zvolit si druh dopravy do Švýcarska a zpět, jaký vám nejvíc vyhovuje (individuálně, nebo letecky z Prahy s průvodcem, aktuální konečná cena zpáteční letenky je 2200 czk, s blížícím se odletem může růst)

DALŠÍ INFORMACE NAJDETE NA WEBU www.svycarsko-vlakem.cz