úvod

Zkuste něco nového a zahrajte si Golf ve Švýcarsku. Golfové zájezdy do Švýcarska, pečlivě vybraná golfová hřiště a ubytování s cestovní kanceláří SKIPAS. Nabídka zájezdů je koncipována jako package kvalitního ubytování + green fee na několika hřištích v oblasti.

​

Cestovní kancelář SKIPAS vám nově nabízí golfové zájezdy prostřednictvím produktu "GOLFPAS" do Švýcarska. Zajeďte si zahrát golf do Alp. Je jen pár zemí, kde lze nalézt tak rozmanitou nabídku pro golf.

Mezi ně beze sporu patří ty, které obklopují majestátné hory - Alpy. Zahrát si golf na hříštích špičkové kvality s širokou škálou doplňkových služeb, obklopených majestátnými horami, křišťálově čistými jezery a rozkvetlými loukami, to lze nalézt jen ve Švýcarsku.

Nabídka zájezdů je koncipována jako package kvalitního ubytování + green fee na několika hřištích v oblasti. Možnost individuálního sestavení zájezdu

Golfová hřiště v nabídce CK SKIPAS:

Golf Engadin (Samedan Golf Club, Engadin Golf Club, Zuoz Golf Club)

Jeden z nejstarších švýcarských Golfových klubů nabízí golfová hřiště v náročném, zvlněném terénu s velkorysými greeny a nádhernými scenériemi.

 

Golf Club de Geneve

S mistrovským 18ti jamkovým hřištěm a ohromujícím výhledem na Ženevské jezero patří k nejlépe hodnoceným hřištím Švýcarska

 

Golf Club de Lausanne

Nachází se v nádherně lesnatém prostředí s okouzlujícími výhledy na Ženevské jezero a vrcholky Alp. Vodní Hřiště je řazeno mezi nejlepší hřiště nejen Švýcarska, ale i mezi 50 nejlepších hřišť Evropy

 

Golf Club Payerne

Technické, celoročně otevřené hřiště uprostřed nedotčené kopcovité krajiny s překrásnou kvetoucí vegetací nabízí sportovní hru. Klubovna z 18.století působí jedinečným dojmem.

 

Golf Club Villaris

Horské mistrovské golfové hřiště ležící v nadmořské výšce 1660 m, s nádherným výhledem na Mont Blanc, dýchá atmosférou velkoleposti.

 

Golf Club Crans-Sur-Sierre

Luxusní komplex tvořený třemi hřišti, každoroční hostitel prestižního profesionálního turnaje European Masters Championship. GC byl otevřen v roce 1906, přepracován byl architekty Severianem Ballesterosem a Jackem Nicklausem.

 

Golf Club de Sion

Uprostřed údolí řeky Róny, východně od města Sion, leží příjemné golfové hřiště nabízející zajímavou technickou hru. 18ti jamkové golfové hřiště s dominantou hradů a okolních vinic je plné zajímavých překážek

 

Golf Club Leuk

Po hře lze příjemně využít až 22 termálních bazénů. Mistrovské golfové hřiště leží přibližně 25 km od Leukerbadu a je příjemným rozšířením aktivit v této termální oblasti.

 

Nabídka ke stažení ve formátu PDF.

Více na www.skipas.cz.