úvod

V zemi Helvétského kříže, jak se Švýcarsku přezdívá, naleznete krásná a čistá města. Zajímavá kombinace původní a moderní architektury vytváří příjemné prostředí pro každodenní život. Cestovní kancelář SKIPAS nabízí letecké zájezdy, na kterých se můžete nechat okouzlit atmosférou známých švýcarských měst.

​

Zájezdy jsou koncipovány jako ubytování, letecká doprava a většinou průvodce.

Adventní zájezdy:

Překvapí rozsahem a kvalitou adventních trhů, V Zürichu naleznete největší zastřešený adventní trh v Evropě, strom vyzdobený od Swarovského. V Basileji nejdelší evropskou vánoční ulici nebo Vánoční dům Johanna Wannera, jehož zákazníky jsou mimo jiné i monacká knížecí rodina, Bílý dům či sem rád jezdíval Michael Jackson.


Eurovíkendy ve švýcarských městech:

Ženeva
Historické a umělecké město s nespočetným množstvím elegantních obchodů, restaurací a parků se rozkládá na břehu Ženevského jezera na březích řeky Rhony. Za pozornost stojí elegantní obchodní čtvrť kolem ulice Rue du Rhone Za návštěvu stojí četná muzea.

Zürich
Nejlidnatější švýcarské město, žije zde téměř 400 000 obyvatel. Bývá považováno za intelektuální a kulturní centrum země. řekrásné je Staré Město s mnoha domy ze 16. a 17. století, četnými alejemi, dvory a neuvěřitelným množstvím fontán (je jich tu 1 030). Od nádraží až k břehu Curyšského jezera vede Nádražní ulice (Bahnhofstrasse), je pěší zónou a nachází se zde nepřeberné množství luxusních obchodů nabízejících šperky, hodinky, kožichy, módní zboží, ale i starožitnosti a umělecké předměty

Basilej
Leží na pomezí tří států: Švýcarska, Francie a Německa. Tvoří jednoznačně kulturní centrum Švýcarska a díky množství studentů a vlivům ze sousedního Německa a Francie je Basilej velmi živé město. Centrum nakupovaní - Rue de Sauvage je to pravé místo pro nákupy.

 

Nabídka ke stažení ve formátu PDF.


Více na www.skipas.cz.