úvod

Druhé vydání časopisu SWISSmag získalo svou hmotnou podobu a blížící se období letních dovolených bylo největší inspirací jeho tvůrců: SWISSmag 02 se tak stává hodnotným průvodcem a pomocníkem všech, kteří plánují část své dovolené strávit ve Švýcarsku.

​

V první řadě se čtenáři dozví podrobné informace o 12 turistických trasách, které byly agenturou Switzerland Tourism označeny za nejkrásnější ve Švýcarsku. V pohorkách ještě navštívíme jižní kanton Ticino, podíváme se ale i do slavných měst Lucernu a Ženevy. K turistickým tipům patří i obrazový přehled nejkrásnějších švýcarských železnic, výčet největších švýcarských atrakcí pod patronací UNESCO či článek o unikátním konceptu švýcarských mládežnických ubytoven.

68stránkový časopis dále odhalí důvod, proč před olympijským muzeem v Lausanne stojí právě socha Zátopka, přinese rozhovor s hokejistou Josefem Marhou, který působil dlouhá léta v klubu HC Davos. Zavítá i do švýcarské historie a podráždí smysly článkem o symbióze vína a čokolády nebo o rozpustné kávě...

Více z obsahu najdete zde, objednávat za zvýhodněnou cenu můžete zase zde.

Více na www.swissmag.cz.