úvod

Zatímco v údolí vstupuje do finále engadinský podzim se zlatavě zbarveným listím a jehličím, na Diavolezze již propuká zima. Bergbahnen ENGADIN St. Moritz AG letos zahájila bílou sezonu rekordně brzy - již 17. října.

 

​

Sjezdovka „krásné čertice" je tak od soboty první sjezdovkou, která se tuto zimu otevírá v kantonu Graubünden vyznavačům zimních sportů. Až do 10. listopadu mohou lyžaři a snowboardisté využít kilometrovou technicky náročnou sjezdovku k „rozjížďkám". Díky sněhu té nejvyšší kvality skýtá trať optimální tréninkové podmínky. Aby byl start do engadinské zimy opravdový „top hit", připravila společnost Bergbahnen ENGADIN St. Moritz AG speciální balíčky.

Zamluvit si tak lze například dvě noci v horské chatě Diavolezza ve výšce 2973 metrů se snídaní, skipasem a možností využít veřejnou dopravu, to vše za 164 CHF (cca 103 EUR).

Kdo netouží po výškách, může zvolit moderní pokoj v ALL IN ONE HOTEL INN LODGE. Balíček na dva dny tu lze pořídit od 192 CHF (cca 120 EUR).

A ten, kdo si chce začátek lyžařské sezony pořádně užít, si může zamluvit pobyt rovnou na sedm nocí. Ubytování začíná již na 465 CHF (cca 291 EUR) včetně skipasu.

Bližší informace na www.engadin.stmoritz.ch/berge

 

Štítky: Graubünden