Spengler Cup Davos, 26.–31. prosince 2017

Po loňské účasti se Mountfield Hradec Králové opět vrací do Davosu, aby reprezentoval český lední hokej. Užijte si velkolepý zápas mezi vánočními svátky v Davosu.

Bližší informace naleznete zde.


Davos Klosters Inside

Velmi atraktivní nabídka pro zimní hosty v Davosu a v Klosters se jmenuje Davos Klosters Inside. Zimní návštěvníci tak mají možnost nahlédnout do tajů života v Davosu a zúčastnit se například úpravy sjezdovek rolbou, vyjet si ráno na východ slunce nebo se vydat po stopách slavných, kteří v Davosu žili nebo sem jezdili jako hosté. V nabídce je celkem 20 různých aktivit.

Bližší informace naleznete zde.


Coverfestival Davos, 29. 3.–2. 4. 2018

Nejznámější hity popových, rockových a reggae hvězd se servírují v nádherné horské scenérii během Coverfestivalu Davos Klosters. Ráno si užijte sjezdovky a odpoledne si poslechněte skvělou živou muziku na různých místech po celém Davosu. Nejlepší evropské revivalové kapely učiní o Velikonocích 2018 z Davosu místo, kde musíte být.

Bližší informace naleznete zde.


HOT DEAL „Midweek“ od 97 CHF za osobu

1 přenocování vč. skipasu a snídaně, platí od neděle do pátku.

Bližší informace naleznete zde.


Nabídka Skipass geschenkt

Oblast Davos Klosters přináší opět pro začátek sezóny, od 17. 11. 2017 do 26. 12. 2017 nabídku „Skipass geschenkt“. Ubytovaní ve smluvních hotelech a apartmánech mají skipas již v ceně ubytování. Od 107 CHF ve dvoulůžkovém pokoji.

Bližší informace naleznete zde.


Nová unikátní šestisedačka na Madrise

„Schaffürggli“ 6místná sedačka v délce 1 860 m překonává převýšení 5 510 m. Za hodinu přepraví 2 600 lyžařů. Unikátní je ale nastavením výšky sedadel individuálně pro jednotlivé lyžaře. Laser si každého naskenuje a rozhodne, zda se jedná o dospělého nebo dítě a podle toho upraví výšku sedačky. Zvýší se tak hlavně pohodlí a bezpečí pro děti. Lyžaři budou také chráněni proti nepřízni počasí a sedadla budou vyhřívaná. Přepravováni mohou být i lyžující vozíčkáři se svou výbavou.

Bližší informace naleznete zde.


Centrum pro běžkaře v Davosu

Davoské centrum pro běžkaře vzniklo již v roce 1973. V průběhu léta 2016 ho nahradilo nové rozšířené a zmodernizované. Davos je národním centrem pro trénink běžkařů a také jediným švýcarským střediskem, které každoročně hostí Světový pohár v běžeckém lyžování.

Bližší informace naleznete zde.


Davos Klosters rájem sáňkařů

Davos Klosters je mimo jiné znám jako kolébka mezinárodního sáňkování. V roce 1883 zde byl zorganizování první mezinárodní závod v tobogganingu. V současnosti nabízí Davos 8 různých sáňkařských drah, které v každém případě zaručují zábavu a sportovní vyžití v Alpském stylu. Na Rinerhornu si každou středu a pátek můžete užívat noční sáňkování od 19:00 do 23:00, po kterém může následovat pokračování večera v blízké restauraci Jatzmeder.

Bližší informace naleznete zde.Zimní nabídky Davosu.

Lyžařské středisko Davos nabízí tuto zimní sezónu spoustu zajímavých aktivit pro jeho návštěvníky. Lyžování, snowboard, běžky, alpské sáňkování, lední sporty, zimní turistické stezky pro sněžnice a spoustu dalšího.

Bližší informace naleznete zde.Lyžařské hotely v Davosu.

Davos nabízí možnost ubytování ve speciálně upravených hotelech, právě pro vaši lyžařskou dovolenou. Hosté se mohou těšit například na speciální skříňky na lyže, vysoušeče lyžařských bot, voskovací stanici, zdarma wi-fi připojení k internetu, přehled aktuálního sněhového zpravodajství ze sjezdovek na recepci, účast v programu Davos Klosters Inside a mnoho dalšího.

Bližší informace naleznete zde.Après-ski

Davos nabízí bohatou nabídku Après-ski „městského typu“ s nepřeberným počtem barů a nočních klubů, ale i vodním světem a také spoustou nabídek pro milovníky kultury – četná muzea a galerie. Klosters je pak intimnějším střediskem spíše horského rázu. Na výlet se můžete vydat do Dischmatal nebo Val Sertig na vynikající místní speciality třeba kočárem taženým koňmi nebo poštovním autobusem. Milovníci piva ocení pestrou nabídku pivovaru v Monstein, nejvýše položeného pivovaru v Evropě v nadmořské výšce 1 625 m.

Bližší informace naleznete zde.Ameron Mountain Resort.

Hotel Ameron Mountain Resort otevřený v roce 2016 nabízí svým návštěvníkům služby 4 hvězdičkového hotelu. Zajímavou nabídkou je dětské SPA a dětský klub se speciálním programem pro jeho male návštěvníky. Velice příjemná je také sleva pro ubytování na 4 noci s platbou pouze 3 nocí nebo ubytování na 7 nocí a platbou za 5 nocí!

Bližší informace naleznete zde.
Davos v létě.Davos Destinations-Organisation (Genossenschaft) Tourismus- & Sportzentrum
Talstrasse 41
CH-7270 Davos Platz
Tel. +41 (0)81 415 21 21
info@davos.ch
www.davos.ch / www.klosters.ch