úvod

V sobotu 1. 6. 2024 jste společně s námi mohli oslavit svátek železnice při akci pořádané ČD s názvem Regionální den železnice v Praze na nádraží ve Vršovicích. Na místě jsme pro vás měli připravenou soutěž a zde přinášíme její výsledky.

​

Správně odpovědi

1) Který panoramatický vlak projíždí po UNESCO trati Albula a Bernina Rhétské dráhy?
c) Bernina Express

2) Jak se nazývá velké vlakové putování Švýcarskem se všemi hlavními panoramatickými vlaky, které si můžete rozdělit i na různé části dle vás?
b) Grand Train Tour of Switzerland

3) Nejvíce aktuálních turistických informací o Švýcarsku naleznete:
c) na webu MojeSvycarsko.com

4) Kolik lidí odevzdá vyplněný soutěžní kupon v této soutěži?
67

Výherci soutěže

1. cena: Ivana Růžičková, Zdeněk Peška – švýcarský dárkový balíček: švýcarský deštník, švýcarské tričko a sada cestovních průvodců (Švýcarsko po kolejích a v pohorkách, Švýcarsko Grand Tour + 111 tipů, Švýcarsko pěšky a vlakem, kniha Hotelové legendy Švýcarska
2. cena: Vlastimil Růžička – švýcarský armádní nůž Victorinox
3. cena: Antonín Grohmann – sada cestovních průvodců
4. cena: Jan Vítek – kuchyňská škrabka Victorinox
5. cena: Martina Špálová, Veronika Kverková – švýcarské tričko

Každý výherce navíc získá speciální auto nálepku Grand Tour of Switzerland a čistící hadřík na optiku.

Všem výhercům srdečně gratulujeme a věříme, že si své výhry užijí!

Výherci byli kontaktováni e-mailem, který uvedli na soutěžním lístku. Výhry jsou připraveny k osobnímu převzetí v pražské kanceláři Switzerland Tourism nebo k možnému poslání poštou mimopražským výhercům nejdéle do 4. 7. 2024. Pokud výherce nebude do 4. 7. 2024 reagovat na výzvu k předání, propadá výhra ve prospěch organizátora, kterým je HST Obchodní komora Švýcarsko – Česká republika (Jankovcova 1569/2c, 170 00 Praha 7, IČO: 256 005 83). O výherci rozhodlo správné zodpovězení 3 vědomostních otázek a nejpřesnější tip tipovací otázky, podle které se vytvořilo finální pořadí výherců.