úvod

Na našem stánku Switzerland Tourism na veletrhu For Bikes 2023 jsme si pro své návštěvníky připravili soutěž o zajímavé ceny a zde přinášíme její výsledky.

​

Správně odpovědi

1) Ve kterém středisku se nachází první Alps Epic Trail Švýcarska?
a) Davos Klosters

2) Jak se jmenuje okružní cesta Švýcarskem vhodná pro automobily a motocykly?
c) Grand Tour of Switzerland

3) Nejvíce aktuálních turistických informací o Švýcarsku naleznete:
c) na webu MojeSvycarsko.com

4) Kolik lidí odevzdá vyplněný soutěžní kupon v této soutěži?
64

Výherci soutěže

1. cena: Markéta Kurková – sada cestovních průvodců po Švýcarsku (Švýcarsko po kolejích a v pohorkách, Švýcarsko Grand Tour + 111 tipů a Švýcarsko pěšky a vlakem)
2. cena: Michal Šacl – kniha Švýcarsko po kolejích a v pohorkách
3. cena: Michelle Landovská – kniha Švýcarsko Grand Tour + 111 tipů
4. cena: Lenka Zíková – švýcarská kšiltovka

Každý výherce navíc získává sportovní čelenku Mammut, roční předplatné magazínu SWISSmag a knížku Hotelové legendy Švýcarska.

Všem výhercům srdečně gratulujeme a věříme, že si své výhry užijí!

Výherci byli kontaktováni e-mailem, který uvedli na soutěžním lístku. Výhry jsou připraveny k vyzvednutí po předchozí dohodě v kanceláři Switzerland Tourism (Jankovcova 1569/2c, 170 00 Praha 7) nebo je možné je zaslat poštou výhercům, kteří bydlí mimo Prahu. Pokud výherce nebude do 20. 4. 2023 reagovat na výzvu k předání, propadá výhra ve prospěch organizátora (HST Obchodní komora Švýcarsko – Česká republika, Jankovcova 1569/2c, 170 00 Praha 7, IČO: 256 005 83). Soutěže se mohl zúčastnit každý s výjimkou organizátorů, a to pouze jednou pod svou e-mailovou adresou (v opačném případě byl ze soutěže vyřazen). O výherci rozhodlo správné zodpovězení 3 vědomostních otázek a nejpřesnější tip tipovací otázky, podle kterého se vytvořilo pořadí výherců.