úvod

Rádi bychom vás pozvali k návštěvě veletrhu cestovního ruchu Holiday World 2023, na kterém budete mít možnost konzultace a inspirace pro vaši dovolenou ve Švýcarsku.

​

Letošní ročník Holiday World 2023 se uskuteční ve dnech 17. – 19. 3. 2023 ve veletržním areálu PVA EXPO Letňany (Beranových 667, 199 00 Praha 9 - Letňany, zobrazit na mapě). Zástupce Switzerland Tourism vám bude k dispozici pro vaše konzultace a tipy k dovolené ve Švýcarsku v pátek 17. 3. (den pro odbornou veřejnost) a sobotu 18. 3. 2023 (den pro širokou veřejnost) na stánku TTG. Během celé akce se zde budete moci zúčastnit soutěže o zajímavé ceny.

O veletrhu

Mezinárodní veletrh cestovního ruchu Holiday World je nejvýznamnější akci svého druhu nejen v České republice, ale i v regionu střední Evropy. Chybět nebudou národní turistické centrály tradičních evropských zemí i vzdálených destinací. Na turistické zážitky budou lákat regiony České republiky, aktuální nabídku zájezdů do celého světa nabídnou desítky cestovních kanceláří a agentur. Veletrh Holiday World bude opět rozdělen na den pro odbornou veřejnost (pátek) a dny, které budou patřit široké veřejnosti (sobota a neděle). www.HolidayWorld.cz