úvod

V pátek 22. 4. 2022 si pro vás CK INEX v Plzni připravila ve spolupráci se Switzerland Tourism prezentaci svých švýcarských zájezdů a švýcarských turistických materiálů s prohlídkou nového autobusu v polepu panoramatického vlaku Bernina Express Rhétské dráhy. Na místě pro vás byla připravena také soutěž a zde přinášíme její výsledky.

​

Správně odpovědi

1) Který panoramatický vlak projíždí po UNESCO trati Albula a Bernina Rhétské dráhy?
b) Bernina Express

2) Jak se jmenuje nejfotografovanější viadukt Švýcarska na UNESCO trati Albula?
c) Landwasser

3) Nejvíce aktuálních turistických informací o Švýcarsku naleznete:
c) na webu MojeSvycarsko.com

4) Kolik lidí odevzdá vyplněný soutěžní kupon v této soutěži?
18

Výherci soutěže

1. cena: Zábrahová Radka – 2 jednodenní jízdenky na Rhétskou dráhu a dárkové balení sušenek Kambly
2. cena: Soukerník Petr – sada cestovních průvodců (Švýcarsko po kolejích a v pohorkách, Švýcarsko Grand Tour + 111 tipů, Švýcarsko pěšky a vlakem)
3. cena: Mejcharová Kristýna – cestovní průvodce Švýcarsko po kolejích a v pohorkách a průvodce Švýcarsko Grand Tour + 111 tipů
4. cena: Posejpalová Eva – cestovní průvodce Švýcarsko Grand Tour + 111 tipů
5. cena: Nerad Jan – švýcarská kšiltovka

Každý výherce navíc získá knihu Hotelové legendy Švýcarska roční předplatné magazínu SWISSmag.

Všem výhercům srdečně gratulujeme a věříme, že si své výhry užijí!

Výherci byli kontaktováni e-mailem, který uvedli na soutěžním lístku. Výhry jsou připraveny k vyzvednutí po předchozí dohodě v plzeňské kanceláři CK INEX nejdéle do 27. 5. 2022. Pokud výherce nebude do 27. 5. 2022 reagovat na výzvu k předání, propadá výhra ve prospěch organizátora (HST Obchodní komora Švýcarsko – Česká republika, Jankovcova 1569/2c, 170 00 Praha 7, IČO: 256 005 83). Soutěže se mohl zúčastnit každý s výjimkou organizátorů, a to pouze jednou pod svou e-mailovou adresou (v opačném případě byl ze soutěže vyřazen). O výherci rozhodlo správné zodpovězení 3 vědomostních otázek a nejpřesnější tip tipovací otázky, podle kterého se vytvořilo pořadí výherců.