úvod

CK INEX si pro veřejnost v Plzni připravila ve spolupráci se Switzerland Tourism prezentaci svých švýcarských zájezdů a švýcarských turistických materiálů s prohlídkou nového autobusu v polepu panoramatického vlaku Bernina Express Rhétské dráhy.

​

KDY: 22. 4. 2022, od 08:30 do 17:00
KDE: náměstí Republiky, 301 00 Plzeň, zobrazit na mapě

Na místě pro vás bude připravena detailní nabídka poznávacích zájezdů CK INEX do Švýcarska, brožury a mapy Rhétské dráhy, magazíny SWISSmag, prodej cestovních průvodců po Švýcarsku a také možnost zúčastnit se soutěže o hodnotné ceny.

Bernina Express

Jeden z nejkrásnějších přejezdů Alp vás čeká na palubě panoramatického vlaku Bernina Express, jehož trať vede z města Chur po UNESCO trati Albula a Bernina kolem ledovců přes údolí Valposchiavo až do italského Tirana. Na trase váš čeká 55 tunelů, 196 mostů a stoupání až 70 promile, které zvládá vlak s naprostou lehkostí. Ve výšce 2 253 metrů nad mořem pak trůní střecha Rhétské dráhy – Ospizio Bernina. Tady se požitek z přírody a kulturní zážitky spojují v jediný, nejkrásnější zážitek Alp.

CK INEX

Zavedená cestovní kancelář s více než 30 lety zkušeností s pořádáním zájezdů do celého světa. Na www.ckinex.cz najdete pestrou nabídku poznávacích a pobytových zájezdů i zájezdů do exotických destinací. Samozřejmě nechybí ani autobusové poznávací zájezdy do Švýcarska s tematikou švýcarských horských vlaků – více o kompletní nabídce se dozvíte na speciálním webu www.svycarskezeleznice.cz, kde je jako bonus i řada zajímavostí, fotek a videí na toto téma.