úvod

Ve spolupráci se známým českým youtuberem Stejkem, influencerem Martinem Molnárem a švýcarskou společností Interhome jsme si pro vás připravili soutěž na sociální síti Instagram o 5ti denní pobyt ve Švýcarsku s vybranými českými influencery.

​

Videopředstavení soutěže


Jak se zapojit do soutěže

  1. Do 31. 12. 2021 musíte vytvořit a na svůj IG profil nahrát fotku nebo video či Reels toho, co vám připomíná Švýcarsko a do popisku napsat, proč vám to Švýcarsko připomíná a proč právě vy máte vyhrát a přidat k tomu hashtag #chcidosvycarska a tag @MojeSvycarsko.
  2. Sledovat IG profil @stejkstudio, @molni31 a @interhome.

Hlavní výhra

Výherce nejzajímavější fotky, videa či Reels pojede v lednu 2022 s vybranými českými influencery na cestu do švýcarského Davosu, kde bude pro celou skupinu připraveno ubytování od společnosti Interhome, která nabízí k pronájmu prázdninové byty a apartmány, program pro jednotlivé dny cesty, strava a doprava z Prahy do Švýcarska a také doprava po Švýcarsku. Během pobytu influenceři poodhalí výherci své triky a výherce naučí jak správně fotit a natáčet videa.

Výherce, tedy autora nejzajímavější a nejinspirativnější fotografie, videa nebo Reels vybere porota (@stejkstudio, @molni31 a zástupce Switzerland Tourism) v první polovině ledna 2022 a výherce bude bezodkladně kontaktován a uveřejněn na webové stránce MojeSvycarsko.com nejpozději do 15. 1. 2022.

Prázdninový region Davos Klosters

Davos Klosters je jednou z nejznámějších prázdninových destinací světa a nabízí mimořádně pestré prázdninové, sportovní, kulturní a společenské vyžití v horách. Návštěvníky čeká s celkem šesti ski-areály a 300 kilometry sjezdovek těžká volba: Madrisa a Rinerhorn jsou ski-areály ideální pro rodiny, Jakobshorn na Fun-Mountain pro freestylery a milovníky Après-ski, Parsenn je typický svými širokými sjezdovkami, Pischa je rájem pro sjezdy mimo sjezdovku a Schatzalp je ski-areálem ideálním pro lyžaře, kteří si potrpí na pohodlný sjezd. Prázdninová destinace Davos Klosters nabízí širokou nabídku i pro běžkaře. Síť běžkařských tras nabízí přes 100 km klasických běžeckých tratí a 75 km tratí se skatingovou stopou všech stupňů náročnosti. Díky své nadmořské výšce a dobrým sněhovým podmínkám panují v Davos Klosters perfektní podmínky od října až do dubna. Těchto předností si váží i náš reprezentant, olympijský vítěz a vítěz světového poháru, Dario Cologna. A to je teprve začátek - prozkoumejte zimní možnosti regionu Davos Klosters na www.davos.ch/zima.

Interhome

Švýcarská společnost Interhome pronajímá téměř 40.000 rekreačních domů a apartmánů ve 27 zemích, které uspokojí prakticky každé individuální přání: dovolená na horách i u moře, pobyt ve městě či na venkově, ubytování v moderním apartmánu, historickém zámku nebo v luxusní vile s bazénem. Služby Interhome zahrnují zpracování celého rezervačního procesu – od objednávky přes platbu, předání klíčů, až po závěrečný úklid. Díky přísnému systému hodnocení hvězdičkami si navíc můžete být jisti, že rezervované ubytování bude dosahovat standardu, který očekáváte.

Pravidla celé soutěže naleznete v PDF ke stažení zde.