úvod

Swiss Travel System si pro vás na letošní listopad a prosinec připravil opravdu výhodnou nabídku v podobě 25 % slevy na jízdenku Swiss Travel Pass a Swiss Travel Pass Flex.

​

Od 11. 11. do 11. 12. 2021 je možné zakoupit jízdenky Swiss Travel Pass a Swiss Travel Pass Flex u všech oficiálních distributorů a on-line na MySwitzerland.com se slevou 25 %. Jízdenku není nutné využít v hned tento rok, ale během následujících 11 měsíců a případné storno jízdenky je možné provést až jeden den před prvním použitím.

Standardní cena Swiss Travel Passu na 3 dny v roce 2021 je 232,- CHF pro 2. třídu. Nyní tak můžete zakoupit tento Swiss Travel Pass za 174,- CHF po slevě. Pro lepší představu výhodnosti bychom uvedli, že jízdenka s místenkou na celou trasu panoramatického vlaku Glacier Express ze Sv. Mořice do Zermattu ve 2. třídě je 201,- CHF. Swiss Travel Pass platí též jako jízdenka na Glacier Express a další panoramatické vlaky.

Swiss Travel Pass

Swiss Travel Pass opravňuje k neomezenému cestování vlaky, autobusy a loděmi po celém Švýcarsku. V ceně jsou i panoramatické vlaky jako Ledovcový expres a hromadná doprava v 90 švýcarských městech. Platnost jízdenky je na 3, 4, 8 nebo 15 po sobě jdoucích dní. Pro děti do 6 let je zdarma, děti do 16 let mají 50 % slevu a mladiství do 26 let mají slevu 15 % při nákupu Swiss Travel Passu. Bonus k jízdence je 50 % sleva na většinu horských železnic a lanovek. Swiss Travel Pass platí také jako Museum Pass, který vás opravňuje ke vstupu do 500 muzeí (www.museumspass.ch).

Swiss Travel Pass Flex

Swiss Travel Pass Flex zahrnuje rovněž neomezené cestování v celé síti veřejné dopravy ve Švýcarsku. Na rozdíl od Swiss Travel Passu ale mohou být dny cestování individuálně zvoleny v průběhu jednoho měsíce. Platnost jízdenky je na 3, 4, 8, nebo 15 dní v průběhu jednoho měsíce. Pro děti do 6 let je zdarma, děti do 16 let mají 50 % slevu a mladiství do 26 let mají slevu 15 % při nákupu Swiss Travel Passu. Bonus k jízdence je 50 % sleva na většinu horských železnic a lanovek. Swiss Travel Pass platí také jako Museum Pass, který vás opravňuje ke vstupu do 500 muzeí (www.museumspass.ch) – bonus platí pouze ve zvolené dny.

Oficiální distributoři v ČR

Jízdenky STS jsou určeny zahraničním návštěvníkům s trvalým bydlištěm mimo území Švýcarska a Lichtenštejnska. V České republice je možné si jízdenky v této akci zakoupit ještě před vaším odjezdem do Švýcarska u cestovní agentury Švýcarsko vlakem a ČEDOK Exclusive. Jízdenky Swiss Travel Pass, Swiss Travel Pass Flex a Swiss Half Fare Card je ovšem možné si zakoupit též on-line ve formě e-ticketu z pohodlí vašeho domova na MySwitzerland­.com, kdy si zakoupenou jízdenku vytisknete nebo uložíte přímo do vašeho mobilu ve formátu PDF.