úvod

Nalaďte se s námi na předvánoční atmosféru ve švýcarském duchu. V neděli 29. 11. 2020 se opět virtuálně setkáme při našem dalším živém kurzu vaření švýcarských pokrmů, který se ponese v adventním duchu.

​

V neděli 29. 11. 2020 od 09:00 do 11:00 vás opět zveme do vašich kuchyní, kde budeme společně vařit. Tentokrát si během našeho živého vysílání připravíme Zürcher Geschnetzeltes, Rösti, upečeme také tradiční švýcarskou mikulášskou postavičku Grittibänz a nevynecháme ani švýcarské vánoční cukroví. Pokud si budete chtít s námi vytvořit připravované dobroty, stáhněte si náš nákupní seznam surovin, které budete potřebovat.

Jak sledovat vysílání

1. přes Facebook: Živé vysílání našeho kurzu vaření je možné sledovat na naší facebookové stránce Facebook.com/Mo­jeSvycarsko, kde bude v době živého přenosu video umístěno na naší facebookové zdi na prvním místě.

2. přes ZOOM: Pokud byste se nemohli připojit do živého vysílání na Facebooku, je možné se do vysílání připojit pomocí služby ZOOM přes tento odkaz: https://us02web.zoom.us/j/88526682551.

Soutěž

Pro účastníky živého sledování bude opět připravena soutěž - do neděle 6. 12. 2020 nám pošlete fotografii vašeho výtvoru, který jste si s námi mohli uvařit a 5 z vás oceníme švýcarským gurmánským balíčkem.

První kurz vaření

Pokud jste nestihli naše první vysílání kurzu vaření, je možné ho zhlédnout zde: