úvod

Srdečně vás zveme na on-line živě přenášenou cestovatelskou přednášku Skryté Švýcarsko Pavly Apostolaki, která se uskuteční v úterý 3. 11. 2020 od 20:00 na facebookové stránce Switzerland Tourism.

​

Skryté Švýcarsko

Švýcarsko je velmi často označováno jako země sýrů, čokolády a hodinek. Konfederace dvaceti šesti kantonů se však vyznačuje mnohem působivější charakteristikou. Má za sebou velmi specifickou historii, která se mísí se současným životem. Pavla Apostolaki vám ukáže jeden z nejmenších států Evropy netradičním způsobem. Zavede vás na neznámá místa, vylíčí místní zvyky, představí švýcarskou kuchyni a vezme vás na nejstarší hokejový turnaj na světě.

Na co se těšit

  • St. Gallen – epicentrum textilní turistiky
  • Appenzell Innerrhoden – království hor a sýrů
  • Pevnost Heldsberg – strážce švýcarské bezpečnosti
  • Davos – nejvýše položené město Evropy s duchem doktora Spenglera
  • Lucern – město parníků
  • Chlebový výlet do Erschmattu

Soutěž

Během živého vysílání pro vás bude připravena také možnost zúčastnit se naší soutěže o cestovatelské průvodce po Švýcarsku a o dárkové balení sušenek Kambly. Bližší informace k soutěži se dozvíte během živého vysílání.

Jak se připojit

K připojení vám stačí si v úterý 3. 11. 2020 ve 20:00 otevřít naší facebookovou stránku Switzerland Tourism (www.facebook.com/mojesvycarsko) a video poté uvidíte jako klasický příspěvek na zdi stránky na prvním místě.

Profil přednášející

Mgr. Pavla Apostolaki pracuje jako nezávislá novinářka, cestuje po světě a píše články, se kterými se můžete pravidelně setkávat v časopise Lidé a Země, Prima ZOOM, Xantypa, SWISSmag, Krásný rok, v magazínu Mladé Fronty Dnes Ona DNES, na webu iDNES.cz a v dalších novinách, časopisech a na internetových portálech. Pravidelně vystupuje v Českém rozhlase Dvojka, na Radiožurnálu a spolupracuje s Českou televizí. Poslední čtyři roky ve Švýcarsku zpracovává novinářská témata týkající se cestování, kultury, sportu, gastronomie a zvyků místních obyvatel.
www.pavlaapostolaki.com