úvod

Anketa Czech Social Awards každoročně oceňuje každoročně oceňuje inspirativní osobnosti sociálních sítí a její popularita rok od roku stoupá. Switzerland Tourism je již tradičně partnerem a i vy můžete rozhodnout, kdo anketu vyhraje a vydá se tak s námi na cestu do Švýcarska.

​

„Kdo dokáže držet krok ve zrychleném světě sociálních sítí? Ti, kteří dokáží být opravdoví a věrní svým hodnotám a předávat je svým followerům. Proto jsou ceny Czech Social Awards 2020 věnovány těm, kteří dokáží inspirovat i ostatním, co se rádi inspirovat nechávají,“ říká zakladatelka soutěže Michaela Derynková. Symbolem pro ročník 2020 je hledání inspirace, nikoliv soupeření.

Nominujte svého favorita

Nyní můžete i vy rozhodnout, kteří blogeři a influenceři vyhrají tuto populární anketu, a kteří se s námi vydají na 4denní cestu do Švýcarska. Nominujte tak svého favorita do 30. 10. 2020 prostřednictvím webu CzechSocialAwar­ds.cz nebo bezplatné aplikace Czech Social Awards (iOS, Android).

Moderátorkou letošního ročníku je Zorka Hejdová, která bude od 18. 10. až do samého vyhlášení 29. 11. 2020 každý týden v živém vysílání na Instagramu @czechsociala­wards zpovídat jednu z kreativních osobností. Těšit se tak můžete například na rozhovor o globální inspiraci s topmodelkou Karolinou Kurkovou a například na téma udržitelnosti promluví Jitka Nováčková.

Bližší informace naleznete na www.czechsocialawards.cz.