úvod

Během července a srpna jste se mohli zúčastnit naší velké letní soutěže o pobyt a cestu do Švýcarska pro dvě osoby, kterou jsme si pro vás připravili ve spolupráci s lanovkami Schilthorn Cableway a autobusovým dopravcem Nobless Line. Zde vám přinášíme výsledky soutěže.

​


Výherce hlavní ceny se může těšit na pobyt na dvě osoby na 2 noci v hotelu Alpenruh s polopenzí v horském středisku Mürren, 2 zpáteční jízdenky na lanovku na bondovský vrchol Schilthorn – Piz Gloria a dopravu z Prahy do švýcarského Bernu pro dvě osoby se společností Nobless Line. Pro další výherce byly připraveny další lákavé ceny v podobě jízdenek na Schilthorn – Piz Gloria, knížky a další.


Správně odpovědi

1) Která bondovka se natáčela na vrcholu Schilthorn – Piz Gloria?

V tajné službě Jejího Veličenstva


2) Za jak dlouho se otočí kolem své osy první otáčivá restaurace světa Schilthorn – Piz Gloria?

45 minut


3) Jak dlouhá je adrenalinová trasa po zavěšeném mostu Thrill Walk v mezistanici na Birgu?

200 m


4) Kolik druhů květin vás čeká na naučné květinové stezce Flower Trail?

150


5) Co najdete v přízemí luxusních autobusů společnosti Nobless Line?

restauraci se 14 místy, 4 dřevěnými stolky a lampičkami, a také prostornou luxusní toaletu s teplou tekoucí vodou


6) Kolik lidí se zúčastní této soutěže?

992


Správnou odpověď na tipovací otázku přesně trefily dvě soutěžící a o jejich finálním pořadí rozhodlo dřívější doručení odpovědi.

Výherci soutěže

1. cena: Andrea Vaková – ubytování pro 2 osoby na 2 noci s polopenzí v hotelu Alpenruh v Mürrenu a 2 zpáteční jízdenky na Schilthorn od Schilthorn Cableway Ltd., zpáteční jízdenka Praha – Bern – Praha od Nobless Line pro 2 osoby a sušenky Kambly
2. cena: Jaroslava Macková – 2 zpáteční jízdenky na Schilthorn a sušenky Kambly
3. cena: Bohumír Dostál – cestovní průvodce Švýcarsko po kolejích a v pohorkách: 33 výletů pro celou rodinu, klíčenka Schilthorn a sušenky Kambly
4. cena: Lukáš Cvoreň – cestovní průvodce Švýcarsko po kolejích a v pohorkách: 33 výletů pro celou rodinu
5. cena: Tomáš Coufal – švýcarská kšiltovka

Každý výherce navíc získá cestovního průvodce Grand Tour 111 tipů - velká cesta po Švýcarsku a roční předplatné magazínu SWISSmag.

Všem výhercům srdečně gratulujeme a věříme, že si své výhry užijí!


Výherci byli kontaktováni e-mailem, který uvedli na soutěžním lístku. Výhry jsou připraveny k vyzvednutí po předchozí dohodě v kanceláři Switzerland Tourism (Jankovcova 1569/2c, 170 00 Praha 7) nebo je možné je zaslat poštou výhercům, kteří bydlí mimo Prahu.

Pokud výherce nebude do 22. 9. 2020 reagovat na výzvu k předání, propadá výhra ve prospěch organizátora (HST Obchodní komora Švýcarsko – Česká republika, Jankovcova 1569/2c, 170 00 Praha 7, IČO: 256 005 83). Soutěže se mohl zúčastnit každý s výjimkou organizátorů, a to pouze jednou pod svou e-mailovou adresou (v opačném případě byl ze soutěže vyřazen). O výherci rozhodlo správné zodpovězení 5 vědomostních otázek a nejpřesnější tip tipovací otázky, podle kterého se vytvořilo pořadí výherců.
Schilthorn – Piz Gloria

Nechte se unést do světa agenta 007, na vrchol Schilthorn. Zažijte nabídku otáčivé restaurace, úchvatné výhledy z vrcholu ve výšce 2.970 m n. m., expozici věnovanou bondovce, která se zde natáčela a spoustu dalšího. Doporučujeme navštívit i místní záchodky, které dokonce získaly mezinárodní ocenění. Po vrcholu se vydejte do mezistanice Birg, ať už lanovkou nebo pěšky. Zde se můžete bezpečně bát na Thrill Walku, visutém chodníku obepínajícím mohutnou skálu Birgu. Chodník je z ocelových roštů a skla a nabízí ještě vylepšení jako je chůze na laně nebo průchod drátěným tunelem.


Nobless Line

V roce 2015 otevřela společnost Nobless Line se svými mimořádně luxusními dvoupatrovými restaurant busy pravidelné každodenní spojení z Prahy do St. Gallenu, Curychu a Bernu. Exkluzivní dvoupatrové autobusy s nadstandardní výbavou nabízejí vedle cestovní zóny také část Nobless Class. Díky těmto atributům se cestování mezi českou a švýcarskou metropolí dostává na novou úroveň pohodlí v autobusové dopravě. Nobless Line navíc nabízí přepravu vašeho lyžařského vybavení zcela zdarma a slevy pro seniory a děti.