úvod

Zúčastněte se naší letní soutěže o pobyt a cestu do Švýcarska pro dvě osoby, kterou jsme si pro vás připravili ve spolupráci s lanovkami Schilthorn Cableway a autobusovým dopravcem Nobless Line. Pro zařazení do soutěže stačí nejpozději do 31. 8. 2020 vyplnit níže umístěný soutěžní formulář.

​


Výherce hlavní ceny se může těšit na pobyt na dvě osoby na 2 noci v hotelu Alpenruh s polopenzí v horském středisku Mürren, 2 zpáteční jízdenky na lanovku na bondovský vrchol Schilthorn – Piz Gloria a dopravu z Prahy do švýcarského Bernu pro dvě osoby se společností Nobless Line. Pro další výherce jsou připraveny další lákavé ceny v podobě jízdenek na Schilthorn – Piz Gloria, knížky a další.

Soutěže je možné se zúčastnit od 17. 7. 2020 do 31. 8. 2020 a nápovědy k soutěžním otázkám naleznete například na www.schilthorn.ch, www.noblessline.cz a na MojeSvycarsko­.com.


Schilthorn – Piz Gloria

Nechte se unést do světa agenta 007, na vrchol Schilthorn. Zažijte nabídku otáčivé restaurace, úchvatné výhledy z vrcholu ve výšce 2.970 m n. m., expozici věnovanou bondovce, která se zde natáčela a spoustu dalšího. Doporučujeme navštívit i místní záchodky, které dokonce získaly mezinárodní ocenění. Po vrcholu se vydejte do mezistanice Birg, ať už lanovkou nebo pěšky. Zde se můžete bezpečně bát na Thrill Walku, visutém chodníku obepínajícím mohutnou skálu Birgu. Chodník je z ocelových roštů a skla a nabízí ještě vylepšení jako je chůze na laně nebo průchod drátěným tunelem.


Nobless Line

V roce 2015 otevřela společnost Nobless Line se svými mimořádně luxusními dvoupatrovými restaurant busy pravidelné každodenní spojení z Prahy do St. Gallenu, Curychu a Bernu. Exkluzivní dvoupatrové autobusy s nadstandardní výbavou nabízejí vedle cestovní zóny také část Nobless Class. Díky těmto atributům se cestování mezi českou a švýcarskou metropolí dostává na novou úroveň pohodlí v autobusové dopravě. Nobless Line navíc nabízí přepravu vašeho lyžařského vybavení zcela zdarma a slevy pro seniory a děti.

CENY PRO VÝHERCE SOUTĚŽE:

  • 1. cena: ubytování pro 2 osoby na 2 noci s polopenzí v hotelu Alpenruh v Mürrenu a 2 zpáteční jízdenky na Schilthorn od Schilthorn Cableway Ltd., zpáteční jízdenka Praha – Bern – Praha od Nobless Line pro 2 osoby a sušenky Kambly
  • 2. cena: 2 zpáteční jízdenky na Schilthorn a sušenky Kambly
  • 3. cena: cestovní průvodce Švýcarsko po kolejích a v pohorkách: 33 výletů pro celou rodinu, klíčenka Schilthorn a sušenky Kambly
  • 4. cena: cestovní průvodce Švýcarsko po kolejích a v pohorkách: 33 výletů pro celou rodinu
  • 5. cena: švýcarská kšiltovka

Každý výherce navíc získá cestovního průvodce Grand Tour 111 tipů - velká cesta po Švýcarsku a roční předplatné magazínu SWISSmag.

Svou účastí v soutěži souhlasíte s kompletními pravidly soutěže, uvedenými zde.

Soutěže se může zúčastnit fyzická osoba s trvalým pobytem na území České nebo Slovenské republiky, a to pouze jednou pod svou e-mailovou adresou (v opačném případě bude ze soutěže vyřazen).

Jména výherců budou uveřejněna nejpozději 8. 9. 2020 na webových stránkách MojeSvycarsko.com a výherci budou vyrozuměni e-mailem.

Výhry budou připraveny k osobnímu převzetí v kanceláři Switzerland Tourism v Praze 7 nebo k poslání poštou, nejdéle do 30. 9. 2020. Pokud výherce nebude do 22. 9. 2020 reagovat na výzvu k předání, propadá výhra ve prospěch organizátora.