úvod

Vítejte v letním prázdninovém ráji ve výšce 1 050 m n. m. Nabídkami okřídlená oblast Engelberg-Titlis pro všechny věkové kategorie zve ke strávení nezapomenutelných dnů v srdci Centrálního Švýcarska.

​

Připraven je tu pro vás třeba unikátní výlet první otáčivou lanovkou světa – Titlis Rotair – na ledovec Titlis Gletscher ve výšce 3 020 m n. m. nebo atraktivní letní program zcela zdarma. O zábavu i dobrodružství máte postaráno!

Atraktivní letní program zdarma

Od pondělí do pátku nabízí celoroční prázdninová destinace Engelberg-Titlis nepřeberné množství akcí. Lanové centrum, via ferrata s horským průvodcem, kurz lezení, golfu, sjezd na kajacích nebo MTB den s kurzem techniky jízdy na horském kole – to vše tu na vás v červenci, srpnu a říjnu čeká zdarma. Program pro vaše nejmenší jistě vyberete z dalších zajímavých bezplatných nabídek, mezi nimiž je návštěva statku, večer v kině nebo jízda na ponících.

Objevujte okolí s praktickým balíčkem pro cyklisty i pro pěší

Jedinečný zážitek nabízí stezka Kitzelpfad okolo nádherného jezera Härzlisee ve výšce 1 860 m n. m. Tato trasa je mimořádná tím, že ji můžete projít naboso. Najdete ji v blízkosti stanice lanovky Brunni.
Na jezeře Trübsee si zase můžete dopřát panoramatickou vyjížďku na pramicích.
Praktickým doplněním je balíček pro pěší a cyklisty, který si je možno pořídit pro libovolný počet dní a který platí na všechny místní lanovky.

Od engelbergských akordeonů po jazz z New Orleans

Ani milovníci kultury nepřijdou díky klášteru benediktýnů a engelbergskému muzeu v údolí zkrátka. Do konce srpna se zde každý týden konají koncerty zdarma. Výběr je široký – od rychlého jazzu přes klasické koncerty souboru „La Serenata“ až po místní akordeony a orchestry dechové hudby.

www.engelberg.ch