úvod

Webový portál snow.cz pro vás ve spolupráci se společností Interhome připravil soutěž o ubytování pro 7 osob na 7 nocí v nádherném horském rekreačním apartmánu Acletta (Utoring) v lyžařském středisku Disentis Sedrun.

​

Disentis Sedrun

Snad každý lyžař sní o zimní dovolené na čerstvém sněhu. A právě nově propojená lyžařská oblast Andermatt – Sedrun patří mezi ty sněhově nejbohatší v celých Alpách. Horské městečko Disentis nabízí klidnou atmosféru a skvělé napojení na špičkové sjezdovky – nad Disentisem se až do 2 800 m n. m. šplhají lanovky a vleky s 60 km rozmanitých sjezdovek.


Celých 101 km sjezdovek pak mají lyžaři k dispozici mezi Sedrunem a Andermattem, které jsou nově propojené lanovkami. Návrat z opačného konce oblasti pak po dlouhém výletu můžete absolvovat horským vlakem, zahrnutým v ceně skipasu. Vybrané spoje mají připojen dokonce unikátní panoramatický après-ski vagón s hudbou a barem!

Hlavní výhra

Výherce této soutěže se můžete těšit na ubytování v rekreačním apartmánu Acletta (Utoring) na 7 nocí, a který je určen pro max. 7 osob. Předností tohoto apartmánu je umístění 300 m od nejbližšího vleku a samozřejmostí jsou nádherné výhledy do krajiny a na místní vrcholky. Soutěžit na webových stránkách SNOW.cz můžete až do 31. prosince 2019.

VSTOUPIT DO SOUTĚŽE


Proč Interhome

Švýcarská společnost Interhome pronajímá téměř 50.000 rekreačních domů a apartmánů ve 31 zemích po celé Evropě, USA a Africe, které uspokojí prakticky každé individuální přání: dovolená na horách i u moře, pobyt ve městě či na venkově, ubytování v moderním apartmánu, historickém zámku nebo v luxusní vile s bazénem. Služby Interhome zahrnují zpracování celého rezervačního procesu (od objednávky přes platbu, předání klíčů, až po závěrečný úklid), zákaznické centrum dostupné 24 hodin denně a 7 dní v týdnu, osobní poradenství a servis ve Vaší prázdninové destinaci. Díky přísnému systému hodnocení hvězdičkami si navíc můžete být jisti, že rezervované ubytování bude dosahovat standardu, který očekáváte.