úvod

Jezdíte-li raději na dovolenou bez cestovní kanceláře a dáváte přednost českému zázemí, využijte nabídku ubytování u Čechů, žijících ve Švýcarsku a provozujících zde apartmány a hotely.

​

Hotel Belalp

K ubytování v blízkosti Aletschského můžete využít hotel Belalp v nadmořské výšce 2.137 m, který spravuje paní Markéta Meier z cestovní agentury Švýcarsko-vlakem.cz. Hotel je umístěn na atraktivním, ale i klidném místě s úchvatnými výhledy na největší alpský ledovec Aletsch, zapsaný na seznamu světového dědictví UNESCO. Hotel samotný pochází již z období tzv. Belle Epoque a stal se oblíbenou destinací pro mladé i seniory, rodiny, skupiny, firemní semináře a svatební hostiny.

Bližší informace naleznete zde.
Hotel Ladina v Bergünu

Rodinný hotel je vzdálen 2 minuty chůze od nádraží Rhétské dráhy na UNESCO trati Albula, po které jezdí mimo normálních červených vláčků RhB také panoramatické vlaky Bernina Express a Glacier Express. Hotel nabízí pokoje s vlastní koupelnou, místní kuchyní, parkováním zdarma, bezplatnou Wi-Fi, a to vše v nádherném alpském prostředí.

Bližší informace naleznete zde.
Sunnyside Eigenthal

Nový apartmán se nachází nad údolím Eigenthal a je oblíbeným místem pro relaxaci v přírodě, výlety, vysokohorskou turistiku, běžkování, výpravy na sněžnicích atd. Ačkoliv s nachází na nádherném, tichém místě v krásné přírodě, v centru jednoho z nejvyhledávanějších měst Lucern jste za pouhých 20 min. autem nebo můžete využít výborné dopravní spojení veřejnou dopravou. Rádi poradíme s plánováním výletů a podělíme se s našimi zkušenosti, jak ve Švýcarsku prožít krásnou a cenově dostupnou dovolenou. Lákadlem je také volný výhled z apartmánu na Dračí horu Pilatus a švýcarské Alpy.

Bližší informace naleznete zde.
Rodinný chalet Le Chalet Niget ve Val d'Anniviers

V blízkosti středisek jako je Zinal, Grimentz, St. Luc a další se můžete ubytovat v apartmánu Le Chalet Niget s kapacitou až 11 osob. Oblast je známa úžasnými možnostmi jak 'on' tak 'off' piste lyžování.

Bližší informace naleznete zde.
Apartmán v Ovronnaz

Paní Martina Remondeulaz nabízí ubytování v penzionu v Ovronnaz v blízkosti termálních lázní. Region se nachází v kantonu Wallis.

Bližší informace naleznete zde.
Apartmán Švýcarsko

V regionu Nendaz v kantonu Wallis je možné využít ubytování ve čtyřlůžkovém apartmánu Švýcarsko, který zde nabízí pan David Novák.

Bližší informace naleznete zde.