úvod

Přinášíme vám výsledky naší soutěže, která pro vás byla připravena v rámci akce Národního dne železnic na stánku Switzerland Tourism o víkendu 21. – 22. 9. 2019 v Lužné u Rakovníka.

​

Hlavní výhrou je balíček od Pilatus-Bahnen AG v podobě 2 zpátečních jízdenek na Pilatus, 2 vstupů do lanového parku na mezistanici lanovky na Fräkmüntegg a 2 švýcarských nožů. Na Pilatus, dračí horu, ve výšce 2.132 m n. m. se můžete vydat buď kabinkovou lanovkou z Kriensu na Fräkmüntegg a dále visutou lanovkou Dragon Ride, nebo z Alpnachstadu nejstrmější zubačkou světa (jízdenky ze soutěže jsou platné na lanovku i zubačku). Nahoře vás očekávají neuvěřitelné výhledy na Lucernské jezero a švýcarské Alpy až k Černému lesu a pohoří Jura. V hotelech Pilatus Kulm a Bellevue se veškeré vaše sny stanou skutečností.

Správné odpovědi na soutěžní otázky

1) Který panoramatický vlak projíždí po UNESCO trati Albula a Bernina Rhétské dráhy?
b) Bernina Express
2) Jak se jmenuje domovská hora Lucernu, na kterou se dostanete nejstrmější zubačkou světa?
a) Pilatus
3) Nejvíce aktuálních turistických informací o Švýcarsku naleznete:
c) na webu MojeSvycarsko.com
4) Kolik lidí odevzdá vyplněný soutěžní kupon v této soutěži?
136

Výherci naší soutěže

1. Cvrčková Iveta – 2 zpáteční jízdenky na Pilatus, 2 vstupy do lanového parku a 2 švýcarské nože
2. Koutecká Ivana, Sixtová Lenka – 2 jednodenní jízdenky na Rhétskou dráhu
3. Chýnová Iva, Pospíšilová Jana – sada cestovních průvodců (Švýcarsko po kolejích a v pohorkách, Švýcarsko Grand Tour + 111 tipů, Švýcarsko pěšky a vlakem)
4. Jančaříková Eva – dárkové balení sušenek Kambly a bonboniéra Cailler Swiss Art
5. Sklenář Jakub – švýcarská kšiltovka

Každý výherce navíc získá roční předplatné magazínu SWISSmag.

Výherci byli kontaktováni e-mailem, který uvedli na soutěžním lístku a jejich výhry budou připraveny k osobnímu převzetí v kanceláři Switzerland Tourism v Praze 7 nebo k poslání poštou mimopražským výhercům nejdéle do 25. 10. 2019. Pokud výherce nebude do 25. 10. 2019 reagovat na výzvu k předání, propadá výhra ve prospěch organizátora, kterým je HST Obchodní komora Švýcarsko – Česká republika (Jankovcova 1569/2c, 170 00 Praha 7, IČO: 256 005 83).

O výherci rozhodlo správné zodpovězení 3 vědomostních otázek a nejpřesnější tip tipovací otázky, podle kterého se vytvořilo finální pořadí výherců.

Všem výhercům srdečně gratulujeme a doufáme, že si své výhry užijí!


Pokud jste našli své jméno v seznamu výherců a nepřišel vám e-mail s oznámením o výhře, tak nás kontaktujte. U některých výherců se bohužel nepodařilo správně přečíst jejich e-mailovou adresu.