úvod

Srdečně vás sportovce i nesportovce zveme na 4. ročník závodu Gigathlon, který se uskuteční 30. 8. – 1. 9. 2019 v Labe Aréně v Račicích. Monumentální původem švýcarský projekt byl v ČR poprvé připraven před čtyřmi lety a každoročně nabývá na oblibě.

​

V roce 2019 jsou hostitelem 4. ročníku Gigathlonu Czech Republic společně Ústecký a Středočeský kraj. Hlavní zázemí bude v Labe Aréně v Račicích a novým centrálním místem pro sobotní část závodu bude Mělník, odkud povedou trasy do malebného Kokořínska.

KDY: 30. 8. – 1. 9. 2019
KDE: Labe Aréna, Račice 143, 411 08 Račice, www.labearena.cz, zobrazit na mapě

Novinky pro Gigathlon Czech Republic 2019

  • zvýšená přístupnost závodu pro hobby sportovce (kratší trasy v sobotní části + Sunday Gigathlon pro všechny, co si netroufají na tradiční Weekend Gigathlon)
  • zjednodušená logistika (zkrácené přesuny mezi oběma centrálními místy, poslední sobotní disciplína bude končit v zázemí v Račicích, kde budou mít všichni více času na odpočinek a zábavu)
  • rozšíření kategorie Couple (do kategorie Couple se můžete přihlašovat kromě v obvyklé variantě Muž+Žena i nově jako Muž+Muž, Žena+Žena)

Závod Gigathlon

Gigathlon má svůj původ ve Švýcarsku a jedná se o unikátní víkendový zážitek pro hobby sportovce na 2 etapy (tzn. že účastníci musí zvládnout všechny disciplíny dvakrát) v disciplínách běh, plavání, in-line brusle, silniční a horské kolo. Pořadí disciplín i jejich délka se každý soutěžní den stanovuje jinak a není pevně určena, pořadatelé připravují pro každou disciplínu a den odlišné trasy. Závod nabízí jedinečný zážitek, kde je o všechno postaráno a ještě do 25. 8. 2019 se můžete zaregistrovat jako závodníci na www.gigathlon.com.

Gigathlon Czech Republic 2018 Aftermovie

Bližší informace o Gigathlonu naleznete na www.gigathlon.com.