úvod

Přinášíme vám výsledky naší soutěže, která pro vás byla připravena v rámci akce Rodinného dne Prahy 7 na stánku Switzerland Tourism a FČOK v neděli 2. 6. 2019 v pražských Holešovicích.

​

Hlavní výhru v podobě týdenního pobytu pro 4 osoby v rekreačním apartmánu Mon Repos v Davosu do soutěže věnovala společnost Interhome, která se zaměřuje na pronájem rekreačních domů a apartmánů.

Správné odpovědi

1) Na která ubytovací zařízení je zaměřena společnost Interhome?
c) rekreační domy a apartmány

2) Nejvíce aktuálních turistických informací o Švýcarsku naleznete:
b) na webu MojeSvycarsko.com

3) Kolik lidí odevzdá vyplněný soutěžní kupón v této soutěži?
206

Výherci soutěže

1. Cirmanová Veronika – týdenní pobyt v rekreačním apartmánu Mon Repos pro 4 osoby v Davosu od společnosti Interhome + dárkové balení sušenek Kambly
2. Šarin Patrick – 2 jednodenní jízdenky na Rhétskou dráhu + dárkové balení sušenek Kambly
3. Jáchym – francouzský cognac značky Martell + dárkové balení sušenek Kambly
4. Cajthaml Luboš – dárkový voucher od společnosti Decathlon v hodnotě 500,- Kč + dárkové balení sušenek Kambly
5. Peterka Pavel, Žák Michal, Polák Jindra, Kristýna – bonboniéra švýcarské čokolády Cailler + dárkové balení sušenek Kambly
6. Dohnálková Karolína, Pitín Tomáš – dárkový balíček od společnosti Bonne Maman
7. Šarinová Olga – sada cestovních průvodců (Švýcarsko po kolejích a v pohorkách, Švýcarsko Grand Tour + 111 tipů, Švýcarsko pěšky a vlakem)
8. Purnatá Pavlína – kniha Švýcarsko Grand Tour + 111 tipů
9. Hrabinová Věra, Kočová Veronika – sada péče o zuby Pierre Fabre Tchèquie
10. Chobodidesová Jana – dárkový balíček od společnosti Danone

Každý výherce navíc získá roční předplatné magazínu SWISSmag.

Výherci byli kontaktováni e-mailem, který uvedli na soutěžním lístku a jejich výhry budou připraveny k osobnímu převzetí v kanceláři Switzerland Tourism v Praze 7 nebo k poslání poštou mimopražským výhercům nejdéle do 28. 6. 2019. Pokud výherce nebude do 28. 6. 2019 reagovat na výzvu k předání, propadá výhra ve prospěch organizátora, kterým je HST Obchodní komora Švýcarsko – Česká republika (Jankovcova 1569/2c, 170 00 Praha 7, IČO: 256 005 83).

O výherci rozhodlo správné zodpovězení 2 vědomostních otázek a nejpřesnější tip tipovací otázky, podle kterého se vytvořilo finální pořadí výherců.

Všem výhercům srdečně gratulujeme a doufáme, že si své výhry užijí!

Pokud jste našli své jméno v seznamu výherců a nepřišel vám e-mail s oznámení o výhře, tak nás kontaktujte. U některých výherců se bohužel nepodařilo správně přečíst jejich e-mailovou adresu.