úvod

Srdečně vás zveme na přednáškový večer, který se uskuteční 21. 3. 2019 v Brně. Tři účinkující představí svými fotografiemi a poutavým vyprávěním Švýcarsko v mnoha jeho podobách.

​

Hlavní hostem večera je Petr Čermák – novinář, autor bedekrů, nadšený železniční cestovatel a turistický průvodce, který je celoživotním obdivovatelem a velkým fanouškem železnic, zejména švýcarských. Švýcarsko vám představí v rámci přednášky Švýcarsko po kolejích a v pohorkách.

Michael Pokorný jako dlouholetý průvodce horských a cyklistických zájezdů navštěvuje Švýcarsko více než 20 let a diváky provede krásnou přírodou většiny švýcarských kantonů a poskytne celou řadu tipů kam se podívat a také jak zbytečně neutrácet.

Jakub Cejpek, šéfredaktor magazínu Everest a milovník hor představí nejdůmyslnější a nejvýživnější zajištěné cesty celých Alp, které se nachází právě ve Švýcarsku. Bonusem večera bude tematický film, pro diváky budou připraveny propagační materiály o Švýcarsku, zakoupit si mohou také turistické bedekry Petra Čermáka.

KDY: 21. 3. 2019, od 18:00
KDE: Zastupitelský sál radnice Brno-Střed, Dominikánská 264/2, 601 69 Brno-střed, zobrazit na mapě
VSTUPNÉ: je nutné mít zakoupené vstupné, které pořídíte zde.

Podrobný program večera naleznete zde.