úvod

Švýcarsko svým návštěvníkům nabízí skvěle upravovaná golfová hřiště, která zajisté zaujmou nejednoho hráče. Všechna hřiště obklopují nádherná panoramata, jezera a alpská flóra, které z těchto míst tvoří nezapomenutelný ráj na zemi. Na svůj golfový pobyt ve Švýcarsku zkrátka budete rozhodně vzpomínat ještě hodně dlouhou dobu. Golf je v Dolním Engadinu považován za sport i za zážitek v přírodě.

​

Golfové hřiště Vulpera je tajným tipem golfistů, kteří si cení něčeho neobvyklého. Zažijte nezapomenutelný pohled na Engadinské dolomity při úderech golfových míčov. Hřištĕ má celkem 9 golfových jamek na rozmanitém terénu a nachází se v idylické alpské přírodě ve výšce 1 270 m n. m. Jestliže jste začátečník, najdete zde skvělé trenéry, kteří se věnují jak jednotlivcům, tak větší skupince zájemců. V areálech si můžete zapůjčit celkovou golfovou výbavu a hru se tak již od počátků naučíte tak, jak by ji měl ovládat každý hráč. Pokud patříte mezi profesionály a hledáte pouze kvalitu a profesionální přístup, ani Vás Švýcarsko zajisté nezklame.

Hotely v Engadinu nabízejí i speciální balíčky pro golfisty a spolupracují s golfovým hřištěm ve Vulpere. V těchto partnerských hotelech obdržíte slevy na golf - Romantik & Boutique Hotel GuardaVal **** Scuol, Hotel Paradies Ftan, Chasa Montana Hotel & Spa ****S Samnaun a Feriencenter Vulpera.


Autor textu: Jana Kollárová
Autor fotek: www.graubuenden.ch, www.holidaycheck.at
Doba dostupnosti: 13.kvĕten – 08. říjen 2017
Odkaz na webové stránky:
https://www.graubuenden.ch/…club-vulpera
http://www.vulperagolf.ch