úvod

Anketa Czech Blog Awards každoročně oceňuje nejlepší a nejpopulárnější české blogery a influencery a její popularita rok od roku stoupá. Switzerland Tourism byl již podruhé partnerem této ankety a pro vítěze připravil 4-denní cestu po Švýcarsku.

​

První dva dny programu byly věnovány Davosu a jeho blízkému okolí s návštěvou pivovaru Monstein, sýrárny Clavadeleralp Schaukäserei & Restaurant a horské turistice. Z Davosu blogeři pokračovali vlakem Rhétské dráhy do městečka Scuol s menší zajížďkou na vrchol Diavolezza (2. 978 m n. m.). Ve Scuolu byl připraven sjezd terénními koloběžkami z Motta Naluns přes Ftan zpět do Scuolu, návštěva lanového parku a ukázka vaření lokálních engadinských specialit jako je Capuns, Pizokel, Gerstensuppe, Plain in pigna a dalších. Poslední den cesty byl ve znamení odpočinku v místních termálních lázní Bogn Engiadina Scuol s 11 termálními prameny. Podívejte se na některé zážitky z cesty zachycené na instagramových profilech blogerů:

Video report z cesty od blogerek z A Cup of Style:

Hlasujte o vítezech dalšího ročníku

Nyní můžete i vy rozhodnout, kdo pojede do Švýcarska příští rok. Do 31. 10. 2018 můžete hlasovat v semifinálovém kole a poté od 8. 11. 2018 bude možné následujících 14 dní hlasovat o výhercích. Vítězové Czech Social Awards 2018, nejpopulárnější osobnosti sociálních sítí, budou slavnostně vyhlášeni 1. prosince během velkolepého galavečera. V přímém přenosu jej odvysílá Prima COOL a TV JOJ plus. Návod, jak můžete hlasovat naleznete zde.

Czech Social Awards

Prestižní, s velkou pozorností sledovaná anketa Czech Social Awards, dosud konaná pod názvem Czech Blog Awards, 1. října oficiálně vstoupila do svého šestého ročníku. Anketa je oceněním talentu, kreativity a nápaditosti, kterými dokáží tuzemští influenceři na sociálních sítích zaujmout, inspirovat a pozitivně ovlivňovat své fanoušky. Právě proto rozhodují o nominacích a vítězích hlasy veřejnosti, nikoliv odborná porota. Ke stávajícím kategoriím Video Bloger/ka roku, Instagram roku, Bloger/ka roku a Cosmo Objev roku letos přibyly zcela nové kategorie: Go Global, Fun & Entertainment, Inspiration & Influence, Social Impact & Change a Fair Play. Především dvě posledně jmenované kategorie reflektují leitmotiv Czech Social Awards – šířit podnětné myšlenky, podporovat nové způsoby komunikace, měnit svět kolem sebe k lepšímu.

Czech Social Awards s novým ročníkem činí zásadní krok do světa, stávají se součástí celosvětových ocenění Global Social Awards! Na vítěze speciální kategorie Go Global čeká skvělá příležitost. Získá možnost zúčastnit se udílení Global Social Awards, které 18. května přivede do Prahy světová jména on-line médií.

Bližší informace naleznete na www.czechsocialawards.cz